reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny! Mam dzisiaj wizyte u ogolnego i bede probowala wysepic skierowanie na badanie progesteronu i gestosci krwi (moje dziecko urodzilo sie martwe w 25tc przez zakrzep ktory wynikal ze zbyt gestej krwi) ... moze uda mi sie cos z ogolnym wywalczyc Trzymajcie kciuki ❤️ Milego Dnia
 
reklama
Dziewczyny ja tylko na chwilkę się przywitać i przedstawić nasza fasolę :D 4 dni mlodsza ale za to serce bije jak dzwoń [emoji7] zdjęcie nie wyraźne bo robione przez brzuch (?) Ale jest! :D Miłego dzionka! Ja lecę pracować :D
1493023224-aaaaaa.jpeg


 img]
 
Ja juz po tescie glukozowym bleee ale jakos przetrwałam wyniki odbiore w środę przed wizyta u lekarza oby tylko wyszly dobre.Jest mi teraz tak nie dobrze ze nic chyba do.obiadu nie przełkne
 
Widziałam się dzisiaj z moim ginekologiem. Tym sprzed poronienia. Jutro jadę do niego na godz 17 i pierwsze jak mnie zobaczył to powiedział "na zwolnienie" jak najszybciej po ostatnim poronieniu. Nie mówiłam nic, sam wyskoczył z takim tekstem. Nie miał czasu ze mną rozmawiać, bo poszłam do niego na oddział i spieszył się na operacje.
 
Widziałam się dzisiaj z moim ginekologiem. Tym sprzed poronienia. Jutro jadę do niego na godz 17 i pierwsze jak mnie zobaczył to powiedział "na zwolnienie" jak najszybciej po ostatnim poronieniu. Nie mówiłam nic, sam wyskoczył z takim tekstem. Nie miał czasu ze mną rozmawiać, bo poszłam do niego na oddział i spieszył się na operacje.
No bo jak ma się już takie doswiadczenia to normalny gin raczej podejdzie do tego w taki sposob.
 
reklama
Ankuś co to za lekarz?nie mozesz do innego pojsc? Masakra jakas.Bedzie Ci łaske robic!

Asiulka super:*piekne wiesci♡ i juz przez brzuch?szybciutkooo

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie idę, do tego do którego chodziłam zawsze. Bałam się, bo kojarzył mi się z poronieniem, ale jak go dzisiaj zobaczyłam strach minął. Ucieszył się z ciąży i powiedział, że damy radę.
 
Do góry