reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja z racji zawodu będę musiała szukać raczek eleganckich ciążowych ubrań [emoji43]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z racji zawodu będę musiała szukać raczek eleganckich ciążowych ubrań [emoji43]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja pracuje w biurze wiec też wskazane są eleganckie, ale jeśli na wizycie 9.05 okaze sie ze dzidzia nadal jest ze mna to skorzystam ze zwolnienia a w domku to juz na luzie
 
Ja tam wolem w dresach chodzić najwygodniejsze i leginsy z tego co mi wiadomo to w maju mam komunie syna mam już kupiona sukienkę tylko nie wiem czy w nią wejdę bo ta ciąża nie była planowana i wesele tydzień po komunie to tam jakieś portki włożę i bluzkę luźną tylko gorzej z butami bo mam szpileczki a szkoda aby w pudełku leżały do kościoła ubiorę a potem przebiorę.


Dziewczyny zaczynam doła łapac bo co sprawdzam na kalkulatorze jaka płec mogę sie spodziewać to doła dostajem ja w domu nie wytrzymam z 4 chłopami prędzej sie wyniosę :(
 
Kochane dodajcie te zdjęcia z brzuszkami w wątku "brzuszki" będziemy mieć niezła galerie do oglądania kiedyś ;)

...........:::::::6tydz i 3dni:::::::::..........
 
Ja tam wolem w dresach chodzić najwygodniejsze i leginsy z tego co mi wiadomo to w maju mam komunie syna mam już kupiona sukienkę tylko nie wiem czy w nią wejdę bo ta ciąża nie była planowana i wesele tydzień po komunie to tam jakieś portki włożę i bluzkę luźną tylko gorzej z butami bo mam szpileczki a szkoda aby w pudełku leżały do kościoła ubiorę a potem przebiorę.


Dziewczyny zaczynam doła łapac bo co sprawdzam na kalkulatorze jaka płec mogę sie spodziewać to doła dostajem ja w domu nie wytrzymam z 4 chłopami prędzej sie wyniosę :(
To żaden powód do łapania doła.. I nie ma co się sugerować kalkulatorami.
 
reklama
Do góry