reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@CarlaR masakra co wy musieliscie przezywac aż nawet nie chce myśleć ;( nie wyobrażam sobie tego, wszytko przygotowane, kupione. Jesteś ogromnie dzielna!!!! I bardzo bardzo mi przykro.

Moje dzieci już wiedzą i w uszach mi gra "NAPRAWDE, NAPRAWDĘ" I skakali z radości. Zaskoczył mnie mój 6,5 latek powiedział wczoraj jak się kładł spać "mamusiu wiesz co? Nie widzę tego maleństwa a już go tak kocham że cały czas o nim myślę" a młodsza która ma 4 latka powiedziała że będzie z nim spala i kapala i karmila i pieluszki będzie zanosic do kosza. Cały czas pytania, cały czas.....

Dziecko uczucia ma jak szklanka i są bardziej wrażliwe niż kto kolwiek! Powodzenia dziewczyny dacie radę powiedzieć im. okazja sama przyjdzie . Dajcie znac

...........:::::::6tydz i 1dni:::::::::..........
Jakoś przeżyliśmy, oby nigdy więcej się to nie powtórzyło bo nie dam rady kolejny raz tego przechodzić. Ale teraz trzeba się cieszyć z maleństwa które jest w brzuszku:)
 
reklama
To co ja mam powiedzieć mojemu pięcioletniemu Synkowi który niecałe półtora roku temu czekał na siostrzyczkę, a dostał mamę która wróciła ze szpitala bez Niej... powiedzieliśmy mu że poszła do nieba. Płakał bardzo, zaskoczył nas tym. Mówił, że mu strasznie smutno, że Jej nigdy nie pozna. Nigdy nie zapomnę tego żalu na jego buziulce. Straszne wspomnienie. Nie pomyślałabym, że wtedy jeszcze czteroletnie dziecko może tak dorośle to przeżyć. Teraz mamy zamiar powiedzieć Mu jak już na prawdę będzie widać i nie będzie możliwości trzymać tego dłużej w tajemnicy. Boję się Jego reakcji, ale wiem też że On chce mieć rodzeństwo więc mam nadzieję, że będzie ok.


Na pewno wszyscy przeszliście dramat, bardzo współczuje i trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Dzieciaczki są na prawdę bardzo bystre i niesamowicie uczuciowe.

My jeszcze nie zamierzamy mówić młodemu na razie szykujemy grunt , ale widzę że nie będzie łatwo...
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi!
 
A my dziecia też powiedzieliśmy. Są zadowolone. Córka chyba bardziej,już rozgadała wszystkim w przedszkolu. Syn się cieszy,ze dzidziuś urodzi się blisko jego urodzin.
 
My powiedzieliśmy wczoraj. Nigdy chyba nie widziałam żeby moja córka była tak szczęśliwa. Aż łzy miałam w oczach jak widziałam jak się cieszy. Pewnie już całe przedszkole wie ale trudno. Taki urok dziecka, że powie wszystkim [emoji4]

eikt3e3kkyu0ab38.png
 
My powiedzieliśmy wczoraj. Nigdy chyba nie widziałam żeby moja córka była tak szczęśliwa. Aż łzy miałam w oczach jak widziałam jak się cieszy. Pewnie już całe przedszkole wie ale trudno. Taki urok dziecka, że powie wszystkim [emoji4]

eikt3e3kkyu0ab38.png

Kurczaczki, to ze mnie wielki dzieciuch w takim razie :D:D Ja też papla jeśli chodzi o mnie, natomiast cudzych tajemnic umiem dotrzymać.
 
reklama
Do góry