reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Nie, to jest zupełnie inne uczucie. Jak macica się "stawia" to jest takie uczucie jakby zbierania mięśni w tym miejscu. Nie wiem jak to dokładnie opisać... masz wrażenie że ktoś zbiera mięśnie jedna ręką tak ściska, to w sumie nie jest ból tylko taki dyskomfort. Ja znam to uczucie dobrze i jak tylko się zaczyna to wiem, że to to:/ Ale to nie jest taki ból jak na miesiączkę. To są takie delikatne skurcze przez które macica twardnieje. Pod koniec ciąży są normalne jak ciało szykuje się do porodu, ale na tym etapie to bardzo niebezpieczne :/
Wiem co to za uczucie miałam tak parę dni temu ,ale polezałam troszkę i przeszło. Więcej się nie powtórzyło. Ja biorę 2tabletki wieczorem progesteronu.
 
Ja też wrzuciłam w kalkulator , wyszło w normie :-) to teraz kciuki za wizytę

Chociaż mój ginekolog śmiał się ze mnie że betę robiłam

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamiętacie jak pisałam wam o tej MOJEJ PRACY że się dostalam? dziś do niej zadzwoniłam i powiedziałam jak wygląda sprawa tyle że powiedziałam że "nie planowałam tego i ze nie chciałam sprawiać problemu " a oni tak MY TAK Z PANI NIE ZREZYGNYJEMY BĘDZIEMY CZEKAC I MIEJSCE NA PANIĄ ZAWSZE BEDZIE CZEKAC ;) byłam w szokuuu [emoji44] pogratulowali mi u kazali mi się cieszyć z każdej chwili hehe.

...........:::::::6tydz i 2dni:::::::::..........
 
Pamiętacie jak pisałam wam o tej MOJEJ PRACY że się dostalam? dziś do niej zadzwoniłam i powiedziałam jak wygląda sprawa tyle że powiedziałam że "nie planowałam tego i ze nie chciałam sprawiać problemu " a oni tak MY TAK Z PANI NIE ZREZYGNYJEMY BĘDZIEMY CZEKAC I MIEJSCE NA PANIĄ ZAWSZE BEDZIE CZEKAC ;) byłam w szokuuu [emoji44] pogratulowali mi u kazali mi się cieszyć z każdej chwili hehe.

...........:::::::6tydz i 2dni:::::::::..........
Zajebiaszczo!!! Juz wiesz, że spoko firma :)
 
Powodzenia dziewczyny :* ja już w drodze do pracy :/ mam takiego lenia że najchętniej wróciła bym do domu do łóżka...

Zastanawiam się jak to zrobic bo kobieta pracująca w ciąży może stać na nogach max 3 h a ja mam non stop stojąca pracę. Wczoraj się smialam że dostanę wózek inwalidzki [emoji23]

 img]
Z tego co ja wiem teraz już
Moze stać 8 h. Tez mam prace stojaca
 
reklama
Zajebiaszczo!!! Juz wiesz, że spoko firma :)
Szkoda tylko że ta cała akcja nie jest jakoś wcześniej o jakieś 2 msc. Z macierzyńskiego chociaż bym skorzystała a teraz jesteśmy pozbawieni jednej pensji. do grudnia miałam stała pracę w której byłam od 2 lat i nie przedłużyli całej załodze umowy bo kolejną umowa musiała by być na czas nieokreślony i wywalil 13 osób. potem pracę miałam raka dorywcza lub zleceniowki. A jak teraz miała bym już dwie stałe i super pracę w których dobrze bym się czuła to jestem w ciąży. Hehe no i tak los płata figle.

...........:::::::6tydz i 2dni:::::::::..........
 
Do góry