reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No ciężka z drugiej strony ta nieświadomości co tam się kryje już w brzuszku czy coś widać i ile widac hehe (bo mamy w rodzinie taka możliwość) i niecierpliwość ;) ale też mi się ogólnie wydaje ze 18 było by lepiej. I w dodatku wizyta i najlepszego gin w mieście z najlepszym sprzętem. A ta wizyta 12 to tam był najszybszy termin i tak się wpisałam też.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom

Lepiej chyba poczekać te kilka dni ;) o ile nie ma przeciwskazań ;) ja to już musiałam 2 razy być, ale u mnie pojawiły się wcześniej plamienia. A u ciebie jak wszystko ok to możesz poczekać ;)


Suwak nie odlicza. Więc sama to zrobie;) 6t+4d
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was się orientuję jak ciąża i macierzyński wyglądają przy umowie na czas określony? Mam.umowe co prawda do końca sierpnia 2018 czyli tylko do tego czasu dostanę macierzyński? Czy przedłuża to do ukończenia przez dziecko roku?

 img]
 
@Asiula24 @iwilleatyou dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i maluchy !!!
@eklerkaa ja bym poszła jednak w tym późniejszym terminie, w pierwszym to tak na prawdę dowiesz się czy pęcherzyk czy pęcherzyki są prawidłowo w jamie macicy. Jak nic niepokojącego się nie dzieje i wytrzymasz to ja bym poszła później :)

matko.. ja nie wiem jak dziś wysiedzę w pracy, oby do 14.00 już milion scenariuszy mi się w głowie odpala i to tych niekoniecznie pozytywnych :( 3majcie kciuki proszę.
 
Dziewczyny! Trzymam kciuki za cudowne wieści z dzisiejszych wizyt. Na pewno będzie super.

@eklerkaa też bym wybrała późniejszy termin. Lepiej zobaczyć już zarodek i we serduszko, niż tylko pęcherzyk, a zazwyczaj tylko to jest widoczne na tak wczesnym etapie. Ale wiadomo, ciężko wytrzymać ;)
 
reklama
Do góry