reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Im bliżej wizyty tym bardziej się boję :-( jutro mam jeszcze w planach badania progesteron i tsh, żeby na wtorkowa wizytę mieć ;-)

A u nas Święta wyjazdowe, w zeszłym tygodniu się okazało. W sumie dobrze bo nic nie muszę szykować :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety tak to jest z osobami alkoholowymi. Nie chcą się leczyć. Bardzo mi przykro, bo też nie miałaś łatwo z tego co piszesz. Moj ma cukrzycę, jaskre w jednym oku, bo drugie stracił, diaks w niego walnął i na szczęście tylko przeleciał obok zahaczając o oko, a nie bezpośrednio, bo byłby koniec. A do lekarza wygonić się nie da.. Teraz doszły jakieś problemy reumatyczne.
No nie miałam. Musiałam szybko dorosnąć ale wyszło mi to na dobre. Niestety mój tata też do lekarza nie dawał się zawlec a co do picia to nawet 2 kuracje odwykowe nie pomogły. Z tym że on nie pił non stop na szczęście tylko miał swoje maratony. Potrafił nie pić 4 miesiące a potem przez miesiąc dawać w palnik.
Dzięki temu co przeżyłam sama stronie od alkoholu a papierosa w życiu nie palilam.


 img]
 
No nie miałam. Musiałam szybko dorosnąć ale wyszło mi to na dobre. Niestety mój tata też do lekarza nie dawał się zawlec a co do picia to nawet 2 kuracje odwykowe nie pomogły. Z tym że on nie pił non stop na szczęście tylko miał swoje maratony. Potrafił nie pić 4 miesiące a potem przez miesiąc dawać w palnik.
Dzięki temu co przeżyłam sama stronie od alkoholu a papierosa w życiu nie palilam.


 img]
Ja szczesliwie nie mialam az takich przeżyć, ale i ja nie pije a papierosem zaciagnelam sie raz, ktorego zreszta dostalam od mamy jak mialam 7lat. Wisialam na kiblu 3 godziny i nigdy więcej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli wprowadzam dane poniżej tam wszystkich tak? A potem to się samo ustawi po kolei według dat? bo widzę że jest po kolei dniami ustawione

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Wprowadzasz tylko swoje wpisy. Idealnie jakby byly dodawane, tak zeby tworzyly chronologiczny ciag, czyli jeśli jest wpis na 12 i 14, a ty masz wizyte 13, to trzeba wstawic linie pomiedzy tymi datami i tam sie wpisac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-04-10 gie_er beta ✊✊
2017-04-10 Asiula24 wizyta u gin

2017-04-11 M@gda betowanie ✊✊
2017-04-11 Millo wizyta u gin
2017-04-11 Rossiczka wizyta u gin (pierwsze usg)
2017-04-12 gie_er beta ✊✊
2017-04-12 M@gda wizyta u gin (pierwsze usg✊✊??)
2017-04-12 eklerkaa wizyta u gin / USG ✊✊
2017-04-13 AnetaManiak Wizyta serduszkowa
2017-04-13 Ankuś wizyta serduszkowa pierwsza
2017-04-18 Izabela90 wizyta u gin
2017-04-18 gie_er pierwsza wizyta u gina
2017-04-18 0Melka0 Wizyta serduszkowa❤
2017-04-19 Oska303 Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-04-19 Roksi Pierwsze usg ✊✊
2017-04-19 Karolcia1992 Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-04-20 Mikini26 Wizyta serduszkowa
2017-04-20 MagMag Wizyta serduszkowa
2017-04-28 Angella210 wizyta u gin

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Tak jak myślałam dzisiejsza noc była koszmarna ;( najpierw nie mogłam zasnąć, udało się ok.1 a potem co chwilę się budziłam. Strasznie denerwuję się dzisiejszą wizytą ;(

oar8skjo5bq04i1h.png
 
reklama
Tak jak myślałam dzisiejsza noc była koszmarna ;( najpierw nie mogłam zasnąć, udało się ok.1 a potem co chwilę się budziłam. Strasznie denerwuję się dzisiejszą wizytą ;(

oar8skjo5bq04i1h.png
Miałam to samo. Nie śpię od 3. Za godzinę wizyta. Właśnie się zbieram powoli. Trzymajcie kciuki za moją kropeczke

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry