reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Asiu, to zupełnie normalne. W tym tyg ciąży nie zobaczysz nic innego. Ja miałam to samo. Każdej z nas się spieszy na wizytę, a każdy doradza czekać do 7-8 tygodnia. A Twoja ciąża jest młodziutka. Za to następnym razem już będzie wszystko widać. Mój gin zawsze się śmieje, że dziewczyny w 5-6 tyg ciąży już by najchętniej zarodek chciały oglądać.

@iwilleatyou super, już następnym razem będzie widać zarodek w pełni
No tak tylko że u mnie późniejsza owu nie wchodzi w grę bo mój Paweł ostatni raz był w Polsce 15 marca. Czyli w ciążę musiałam zajść 15-17 marzec. Już powinno coś być widać...

 img]
 
reklama
Asiula głowa do góry, będzie dobrze ! Musi być!

Ja teraz sama się zastanawiam czy moja jutrzejsza wizyta nie za wcześnie jest.... jutro będzie 6+3

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak byłam w ciąży z pierwszą córka to też był zarodek w tym czasie 2 mm a teraz faktycznie było pusto. A usg jest z tych nowszych...

Ja byłam niemal w tym samym czasie jak Ty (5t1d). Lekarz mówi, że pęcherzyk to dokładnie to, co ma być w tym czasie ciąży. Za kilka dni pojawia się ciałko żółte, a dopiero później widać zarodek. Jak widzisz u nas wszystkich jest pęcherzyk, nie ma zarodka, lub jest dopiero jego pierwszy cień. Bo na tym etapie jesteśmy. Dopiero teraz będziemy powoli odkrywać zarodki, ale to już 7-8 tydzień. Nie porównuj też poprzednich ciąż. Każda ciąża jest inna. Także ciesz się, że pęcherzyk piękny i rośnie zdrowo w macicy. Za tydzień lub dwa będziesz się z tego śmiać.

 img]
 
Asiula ja bylam w 5t5d i byl splaszczony pecherzyk..zarys cialka zoltkowego a zarodka brak.. tez dostalam dupka .. i wlasnie jutro mam przyjsc zobaczyc w ktora strone ciaza poszla..dlatego lepiej tak wczesnie nie chodzic.

Mowila Ci cos o cialku zoltkowym?Nie stresuj się!przynajmniej pecherzyk masz ladny skoro nic nie mowila:*bedzie dobrze!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry