reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
No nie miałam. Musiałam szybko dorosnąć ale wyszło mi to na dobre. Niestety mój tata też do lekarza nie dawał się zawlec a co do picia to nawet 2 kuracje odwykowe nie pomogły. Z tym że on nie pił non stop na szczęście tylko miał swoje maratony. Potrafił nie pić 4 miesiące a potem przez miesiąc dawać w palnik.
Dzięki temu co przeżyłam sama stronie od alkoholu a papierosa w życiu nie palilam.


 img]
To ja mam to samo. Nie pije, nigdy nie paliłam. A mój tata ma teraz wszywkę także do sierpnia mam spokój.
Hej :) już mam stres :( ale chyba bardziej przed rozmową z szefowa...

 img]
Powodzenia, trzymam kciuki.

Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki.
 
Ja reż trzymam kciuki!! Dawać znać koniecznie. <3

Ja mam możliwość przełożenia wizyty z 12 na 18 i myślę czy bardziej było by to na + może było by coś bardziej widać?
*12 kwietnja wypada równy 6 t.c a z OM (5+1)
*A 18 kwietnia był by 7 t.c a z OM (6+0)

Co robić

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja reż trzymam kciuki!! Dawać znać koniecznie. <3

Ja mam możliwość przełożenia wizyty z 12 na 18 i myślę czy bardziej było by to na + może było by coś bardziej widać?
*12 kwietnja wypada równy 6 t.c a z OM (5+1)
*A 18 kwietnia był by 7 t.c a z OM (6+0)

Co robić

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom

Hmm ciezka decyzja ;) ja bylam w 5t6d to tylko kropke zobaczyłam. Ale każda ciąża inna. Moim zdaniem chyba lepiej 18


Suwak nie odlicza. Więc sama to zrobie;) 6t+4d
 
reklama
Hmm ciezka decyzja ;) ja bylam w 5t6d to tylko kropke zobaczyłam. Ale każda ciąża inna. Moim zdaniem chyba lepiej 18


Suwak nie odlicza. Więc sama to zrobie;) 6t+4d
No ciężka z drugiej strony ta nieświadomości co tam się kryje już w brzuszku czy coś widać i ile widac hehe (bo mamy w rodzinie taka możliwość) i niecierpliwość ;) ale też mi się ogólnie wydaje ze 18 było by lepiej. I w dodatku wizyta i najlepszego gin w mieście z najlepszym sprzętem. A ta wizyta 12 to tam był najszybszy termin i tak się wpisałam też.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry