reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Witam i ja nowe mamusie. Ale brzucho fajny w 10 tyg! Wow.
@omelkao cieszę się, że wszystko ok.

Kciuki za jutrzejsze wizyty
 
reklama
Witam dziewczeta, bylam dzis w szpitalu bo w nocy mialam straszne rozciaganie w podbrzuszu i pachwinach, wrocil mi bol piersi z cala sila. Wiec pomyslalm ze moze cos jest noe tak. Pobrali mi krew. Zbadali. Na szczescie lekarz powiedzial ze do poronienia nie doszlo. Ze najprawdopodobniej tylko to bylo krwawienie w czasie kiedy miala przypasc miesiaczka. Co sie zgadza calkowicie. Nadal czekamy ale z pozytywnym nastawieniem:) witam wszystkie nowe kolezanki


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Super!! Odpoczywaj kochana :*

 img]
 
Witam dziewczeta, bylam dzis w szpitalu bo w nocy mialam straszne rozciaganie w podbrzuszu i pachwinach, wrocil mi bol piersi z cala sila. Wiec pomyslalm ze moze cos jest noe tak. Pobrali mi krew. Zbadali. Na szczescie lekarz powiedzial ze do poronienia nie doszlo. Ze najprawdopodobniej tylko to bylo krwawienie w czasie kiedy miala przypasc miesiaczka. Co sie zgadza calkowicie. Nadal czekamy ale z pozytywnym nastawieniem:) witam wszystkie nowe kolezanki


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To naprawdę świetna wiadomość [emoji106][emoji106][emoji106]teraz to już napewno pójdzie wszystko dobrze [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Ja z moją też w zgodzie żyje szczególnie jeśli jesteśmy od siebie daleko. Ale mieszkać z nią już w życiu nie będę [emoji23] uciekalam od niej w poplochu [emoji23] teraz mieszka prawie 100 km ode mnie i widzę ja tylko raz na jakiś czas . Dzięki temu psychicznie jestem zdrowa [emoji23][emoji23][emoji23]

 img]
 
reklama
Do góry