reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
1491746950-aaaaaa.jpeg


To mój brzuszek w 16 tyg.
Jak i w jednej tak i w drugiej dopiero coś po 20 tyg było widać. ;)


Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku ale jestes szczupla... <zazdrosc>

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
Niedawno dodałam tez instrukcję jak go otworzyć w arkuszach google.

Na razie wpisani są:
2017-04-10 gie_er beta ✊✊
2017-04-10 Asiula24 wizyta u gin
2017-04-11 M@gda betowanie ✊✊
2017-04-11 Millo wizyta u gin
2017-04-12 M@gda wizyta u gin
2017-04-18 Izabela90 wizyta u gin
2017-04-19 Oska303 Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-04-19 Roksi Pierwsze usg
2017-04-28 Angella210 wizyta u gin
 
Witam dziewczeta, bylam dzis w szpitalu bo w nocy mialam straszne rozciaganie w podbrzuszu i pachwinach, wrocil mi bol piersi z cala sila. Wiec pomyslalm ze moze cos jest noe tak. Pobrali mi krew. Zbadali. Na szczescie lekarz powiedzial ze do poronienia nie doszlo. Ze najprawdopodobniej tylko to bylo krwawienie w czasie kiedy miala przypasc miesiaczka. Co sie zgadza calkowicie. Nadal czekamy ale z pozytywnym nastawieniem:) witam wszystkie nowe kolezanki


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczeta, bylam dzis w szpitalu bo w nocy mialam straszne rozciaganie w podbrzuszu i pachwinach, wrocil mi bol piersi z cala sila. Wiec pomyslalm ze moze cos jest noe tak. Pobrali mi krew. Zbadali. Na szczescie lekarz powiedzial ze do poronienia nie doszlo. Ze najprawdopodobniej tylko to bylo krwawienie w czasie kiedy miala przypasc miesiaczka. Co sie zgadza calkowicie. Nadal czekamy ale z pozytywnym nastawieniem:) witam wszystkie nowe kolezanki


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dobrze.... Ufffff.... Nie wiesz jak się cieszę!!!
 
Witam dziewczeta, bylam dzis w szpitalu bo w nocy mialam straszne rozciaganie w podbrzuszu i pachwinach, wrocil mi bol piersi z cala sila. Wiec pomyslalm ze moze cos jest noe tak. Pobrali mi krew. Zbadali. Na szczescie lekarz powiedzial ze do poronienia nie doszlo. Ze najprawdopodobniej tylko to bylo krwawienie w czasie kiedy miala przypasc miesiaczka. Co sie zgadza calkowicie. Nadal czekamy ale z pozytywnym nastawieniem:) witam wszystkie nowe kolezanki


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze, że już wszystko Oki, ja mam planowo dostać jutro miesiączkę boję się strasznie i jakoś dziwnie mnie brzuch boli
 
reklama
Do góry