reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście [emoji3]ja dzisiaj spałam do 12tej i jeszcze jesteśmy w piżama. Musiałam tylko o 8mej wstać na siku [emoji6]. Też mam jutro wizytę Usg, trochę się denerwuję, ale nie jakoś bardzo. Mam nadzieję że już będzie serduszko... chociaż poprzednim razem też już widziałam serduszko, a potem źle się to skończyło. Ale teraz czuję że będzie wszystko dobrze, jestem spokojna, pewnie tuż przed samą wizytą się zastępuję. Jutro mój facet ma urodziny i chciałabym żeby on też mógł wejść do gabinetu - lekarze mają różne podejście.
Spróbuję zadziałać z tym kalendarzem, ale nie obiecuję, że mi wyjdzie... [emoji53]

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
reklama
Miałam dzisiaj jechać do parku miniatur ale jest tak zdechla pogoda że chyba skorzystam z tego że mała pójdzie spać i też przydusze komara [emoji38]

 img]

Taki miałam brzuch w 2 ciąży w 10 tyg.... ciekawe jak teraz będzie [emoji23]

1491726939-aaaaaa.jpeg


 img]
I fajny [emoji16] ja w 10 tv drugiej ciąży też miałam już pokaźny brzuch, teraz pewnie będzie podobnie co jest trochę przekleństwem [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja spróbuje się dostać do mojego ginekologa w środę. Zadzwonię jutro i poproszę aby mnie dopisano na listę [emoji4] codziennie po południu i pod wieczór boli mnie podbrzusze... tez tak macie? Czytam ze to raczej normalne ale troszkę się martwię. Mam 10latka w domu, wiec tą ciąże przeżywam jakby to była pierwsza bo synuś już tak duży. [emoji23][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie w ciąży z naszym Aniołkiem doszłam do 14 tygodnia. I było już widać. Ale to może dlatego, ze jestem szczupła. Teraz też startuje z 49 kg. Już się nie mogę doczekać, gdy coś będzie widać. Ale i tak już głaskam moje Kropki żeby wiedziały, że mama czeka [emoji7]
 
U mnie w ciąży z naszym Aniołkiem doszłam do 14 tygodnia. I było już widać. Ale to może dlatego, ze jestem szczupła. Teraz też startuje z 49 kg. Już się nie mogę doczekać, gdy coś będzie widać. Ale i tak już głaskam moje Kropki żeby wiedziały, że mama czeka [emoji7]
Ja już też głaskam i mówię do nich jak mamusia kocha mocno
 
reklama
Do góry