reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Moja teściowa przyjeżdża w sobotę [emoji16][emoji16][emoji16]i zostanie aż do majówki [emoji16][emoji16][emoji16] Ja tam Moją ubustwiam. Kobieta do rany przyłóż [emoji6][emoji6][emoji6]lepiej się z nią dogaduję niż ze Swoją mamą
 
reklama
Moja mama troszkę za bardzo próbuje Mi dyrygować. A teściowa wysłucha i np powie swoje zdanie ale doda "zrobisz jak bedziesz chciała " i do tego Mój mąż to jedynak i teściowa sama Go wychowywała bo tatuś sobie inną znalazł. Ale jak to się mówi taki synek mamusi to On nie jest [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A ja nie mam teściów wcale.
I raz się cieszę, a raz jest mi przykro, chyba szczególnie ze względu na mojego męża.
 
Mój Paweł tez nie na teściów bo moi rodzice już nie żyją :(

 img]
 
Witam dziewczeta, bylam dzis w szpitalu bo w nocy mialam straszne rozciaganie w podbrzuszu i pachwinach, wrocil mi bol piersi z cala sila. Wiec pomyslalm ze moze cos jest noe tak. Pobrali mi krew. Zbadali. Na szczescie lekarz powiedzial ze do poronienia nie doszlo. Ze najprawdopodobniej tylko to bylo krwawienie w czasie kiedy miala przypasc miesiaczka. Co sie zgadza calkowicie. Nadal czekamy ale z pozytywnym nastawieniem:) witam wszystkie nowe kolezanki


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowna wiadomość :)
U mnie teściową to jeszcze jakoś bym zniosła, ale teść to już grubszy temat...
Haha mam to samo. Teściowa super, z teściem mam słaby kontakt.. Rodzice mojego męża są rozwiedzeni. Także teścia żadko widzę.
Mój Paweł tez nie na teściów bo moi rodzice już nie żyją :(

 img]
Moja Mama zmarła na wylew w wieku 43 lat :(
 
reklama
Do góry