reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A rodzeństwo masz??
Mam 2 siostry. Jedna ma 44 lata a druga 39.

 img]
 
reklama
Cudowna wiadomość :)

Haha mam to samo. Teściowa super, z teściem mam słaby kontakt.. Rodzice mojego męża są rozwiedzeni. Także teścia żadko widzę.

Moja Mama zmarła na wylew w wieku 43 lat :(
Mija mama też na wylew zmarła i miała 51 lata. A ojcu pekly wrzody i na swoje nieszczęście był akurat sam w domu... :(

 img]
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
Niedawno dodałam tez instrukcję jak go otworzyć w arkuszach google.

Na razie wpisani są:
2017-04-10 gie_er beta [emoji110][emoji110]
2017-04-10 Asiula24 wizyta u gin
2017-04-11 M@gda betowanie [emoji110][emoji110]
2017-04-11 Millo wizyta u gin
2017-04-12 M@gda wizyta u gin
2017-04-18 Izabela90 wizyta u gin
2017-04-19 Oska303 Wizyta serduszkowa [emoji173][emoji173]
2017-04-19 Roksi Pierwsze usg
2017-04-28 Angella210 wizyta u gin
Po weszlam tam zrobiłam tak jak trzeba zalogowałem się przez pocztę i nie ma mnie na liście. Czy to muszę jakoś sama się dopisać?

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mija mama też na wylew zmarła i miała 51 lata. A ojcu pekly wrzody i na swoje nieszczęście był akurat sam w domu... :(

 img]
Przykro mi, to też młody wiek. Fatalne przeżycia. Mój Tata żyje, ale ma problemy alkoholowe więc łatwo nie jest. Ostatnio trochę się poprawiło więc ciesze się jego aktualnym stanem.
 
U mojego taty alkohol też swoje zrobił niestety. A druga rzecz jest taka że wrzodow nie leczył...

 img]
Niestety tak to jest z osobami alkoholowymi. Nie chcą się leczyć. Bardzo mi przykro, bo też nie miałaś łatwo z tego co piszesz. Moj ma cukrzycę, jaskre w jednym oku, bo drugie stracił, diaks w niego walnął i na szczęście tylko przeleciał obok zahaczając o oko, a nie bezpośrednio, bo byłby koniec. A do lekarza wygonić się nie da.. Teraz doszły jakieś problemy reumatyczne.
 
Po weszlam tam zrobiłam tak jak trzeba zalogowałem się przez pocztę i nie ma mnie na liście. Czy to muszę jakoś sama się dopisać?

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, trzeba się dopisać samodzielnie.

Ponieważ część z was ma problem z wpisaniem się do kalendarza, wstawiam instrukcje ze zdjęciami.

1 krok: Ściągnij aplikacje
2 krok: Otwórz link do kalendarza

Jeśli kalendarz nie otworzy się w arkuszach otwórz opcje (trzy kwadraciki w prawym górnym rogu)
1491727890-aaaaaa.jpeg


I wybierz "Open with"
1491727918-aaaaaa.jpeg

I od razu stamtąd przekieruje was do aplikacji arkusze google na telefonie.
1491728003-aaaaaa.jpeg


Tam już działa się bardzo prosto i intuicyjnie.

Kalendarz podlinkuje się wam do apce i kolejny raz możecie już przez sama apke wchodzić.
 
reklama
Do góry