reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja od tygodnia do każdej kanapki jem górę kiszonych ogórków. Mmm. Pycha. Piersi faktycznie są już ciut większe. Mam nadzieję, że zachowają jakiś umiar hihi
 
reklama
Dobra, zjadłam kiełbaskę usmażoną na patelni [emoji6] to nie to samo co grill, ale jako zamiennik do zaakceptowania [emoji16].

@Ankuś trzeba zakładać dobre scenariusze [emoji6]. Ja cały czas powtarzam mężowi, żeby sobie wyobraził jaki szczęśliwy będzie gdy powie im to osobiście widząc ich radość [emoji6]i mogąc pokazać kropka na zdjęciu [emoji16]. . Chyba to mu pomaga wytrzymać [emoji16].

Właśnie @Millo, jak samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko ok [emoji8]!

@MagMag przebijam piątkę z tymi ogórkami [emoji16] całe szczęście okazało się, że w piwnicy mamy jeszcze spory zapas przetworów [emoji16] do sezonu na ogórki mało solne mi wystarczy [emoji23]. Dziś skuszona zjadłam do tej kiełbaski cały słoiczek buraczków [emoji16].

Miłego popołudnia [emoji6] udanego grillowania [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie:) Udalo mi sie zajsc w ciaze po wielu latach staran. W sumie drugi raz. Pierwszy byl we wrzesniu zeszlego roku niestety w 7 tygodniu okazalo sie ze jest"puste jajo plodowe". Tym razem wszystko wyglada dobrze, beta rosnie, testy ukazuja piekne czerwone krechy ( poprzednio byly bladziutkie). Jako ze w ciaze zaszlam dzieki IVF wiem dokladnie ze jestem w 6 tygodniu iem ze to poczatek ale niepokoi mnie bol w podbrzuszu. W dzien jest wszystko w porzadku, poznym wieczorem a nawet w nocy dopadaja mnie delikatne skurcze jak w czasie okresu, w sumie pobolewania. Szczegolnie po wizycie w toalecie. Lece siusiu i pozniej pojawia sie uczucie jak w pierwszy dzien okresu. Mija po kilku minutach, w tym samym czasie pojawia sie ciagniecie. Po chwili wszystko mija i jest w porzadku. Takie cos jest okolo 3-4 razy w nocy. Strasznie sie boje... z tego co czytam wszytskie to mamy ale wole sie upewnic....:)


Gratuluje wszystkim i trzymam kciuki za nasze serducha:)
 
Witam wszystkie:) Udalo mi sie zajsc w ciaze po wielu latach staran. W sumie drugi raz. Pierwszy byl we wrzesniu zeszlego roku niestety w 7 tygodniu okazalo sie ze jest"puste jajo plodowe". Tym razem wszystko wyglada dobrze, beta rosnie, testy ukazuja piekne czerwone krechy ( poprzednio byly bladziutkie). Jako ze w ciaze zaszlam dzieki IVF wiem dokladnie ze jestem w 6 tygodniu iem ze to poczatek ale niepokoi mnie bol w podbrzuszu. W dzien jest wszystko w porzadku, poznym wieczorem a nawet w nocy dopadaja mnie delikatne skurcze jak w czasie okresu, w sumie pobolewania. Szczegolnie po wizycie w toalecie. Lece siusiu i pozniej pojawia sie uczucie jak w pierwszy dzien okresu. Mija po kilku minutach, w tym samym czasie pojawia sie ciagniecie. Po chwili wszystko mija i jest w porzadku. Takie cos jest okolo 3-4 razy w nocy. Strasznie sie boje... z tego co czytam wszytskie to mamy ale wole sie upewnic....:)


Gratuluje wszystkim i trzymam kciuki za nasze serducha:)
Ja tez po ivf i tez tak od popoludnia po czas aż zasnę czuje pobolewanie i kłucie. Będzie dobrze, zobaczysz[emoji8]
 
Witam wszystkie:) Udalo mi sie zajsc w ciaze po wielu latach staran. W sumie drugi raz. Pierwszy byl we wrzesniu zeszlego roku niestety w 7 tygodniu okazalo sie ze jest"puste jajo plodowe". Tym razem wszystko wyglada dobrze, beta rosnie, testy ukazuja piekne czerwone krechy ( poprzednio byly bladziutkie). Jako ze w ciaze zaszlam dzieki IVF wiem dokladnie ze jestem w 6 tygodniu iem ze to poczatek ale niepokoi mnie bol w podbrzuszu. W dzien jest wszystko w porzadku, poznym wieczorem a nawet w nocy dopadaja mnie delikatne skurcze jak w czasie okresu, w sumie pobolewania. Szczegolnie po wizycie w toalecie. Lece siusiu i pozniej pojawia sie uczucie jak w pierwszy dzien okresu. Mija po kilku minutach, w tym samym czasie pojawia sie ciagniecie. Po chwili wszystko mija i jest w porzadku. Takie cos jest okolo 3-4 razy w nocy. Strasznie sie boje... z tego co czytam wszytskie to mamy ale wole sie upewnic....:)


Gratuluje wszystkim i trzymam kciuki za nasze serducha:)

I ja po ivf, czekam na pierwsza bete, ale mam takie wielkie nadzieje.
Jakbyś była zainteresowana są jeszcze fora "kto po in vitro" i "ciężaróweczki po in vitro" jeśli miałabyś jakieś pytania pod tym kątem - tam możesz pytać.

Co do skurczy - bierzesz nospe? Zapobiega skurczom mięśni gładkich i polecana jest po ivf. Ja biorę, pomimo, że lekarz nie kazał, ale mam delikatne skurcze i chcę ich uniknąć. Jeśli nie chcesz nic brać na własną rękę skonsultuj się z lekarzem na następnej wizycie.
 
reklama
Kochane, teściowie poinformowani ;) o dziwo nie przyszło im na myśl że to żart primaaprilisowy ale dla pewności powiedziałam że to nie żart :) radość wielka i wzruszenie :) prosiłam żeby nie mówili jeszcze rodzinie ale wątpię że wytrzymają :D a kiełbaska zaliczona :) miłego dnia wszystkim :*

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry