reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017



[USER=171183]@M@gda
myślę, że po 8 dniach jest ryzyko, że wyniki jeszcze są negatywnie zakłamane, lekarz chce Ci oszczędzić stresów niepotrzebnych [emoji6]. Piątek to 9 dzień będzie, weekend jakoś przetrwasz, wtedy najwyżej w poniedziałek skocz na betę [emoji6].

Zjadłabym kiełbaskę z grilla.. Niestety brak u nas ogródka, gdzie można by go rozpalić.. Ale chyba nie obejdzie się tej wiosny bez zakupu jakiegoś małego, przenośnego i najwyżej będziemy go rozpalać na balkonie (nie mamy nad sobą sąsiadów [emoji6]) lub przed blokiem [emoji16]. Chyba sąsiedzi zrozumieją zachcianki ciężarnej [emoji23].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom[/USER]

Pewnie masz rację, ale już bym chciała wiedzieć, że wszystko się udało. Transferowałam 2 kropki, byłabym przeszczęśliwa gdyby oba zdecydowały się zostać, ale mam nadzieję choć na jedno.

Co do zachcianek, ja od transferu jadam głównie ... buraki :D Był już barszcz ukraiński, teraz grany jest barszcz czerwony z kiełbaską, a jeszcze mam kilka buraków w spiżarce. Mąż póki co nie skarży się na menu, ale zobaczymy jak dalej pójdzie :D:D
 
reklama
@didi_91 zazdroszczę tego grilla [emoji6] ja chyba upiekę kiełbaski w piekarniku [emoji16] i może jakiegoś szaszłyka?

@Ankuś na pewno się ucieszą [emoji6]. To są bardzo emocjonujące chwile [emoji6]. Mnie od poinformowania teściów powstrzymuje tylko odległość [emoji6] chcielibyśmy im powiedzieć osobiście [emoji6] ale mąż jeszcze nie jest pewien czy wytrzyma [emoji16] umówiliśmy się, że decyzja należy do niego [emoji6] na razie tydzień wytrzymał [emoji6].
Moje cycki się tylko "wypełniły" bardziej [emoji6] nie są zbyt duże (b/c) i liczę, że ich nie poniesie za bardzo, właśnie ze względu na grawitację [emoji16].

@M@gda ja to ogórki kiszone do wszystkiego. I 3 dni jadłam ogórkową [emoji23] ale dziś mam już przesyt [emoji6] chociaż kto wie, może do kiełbaski słoik ogórków otworzymy [emoji23]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@didi_91 zazdroszczę tego grilla [emoji6] ja chyba upiekę kiełbaski w piekarniku [emoji16] i może jakiegoś szaszłyka?

@Ankuś na pewno się ucieszą [emoji6]. To są bardzo emocjonujące chwile [emoji6]. Mnie od poinformowania teściów powstrzymuje tylko odległość [emoji6] chcielibyśmy im powiedzieć osobiście [emoji6] ale mąż jeszcze nie jest pewien czy wytrzyma [emoji16] umówiliśmy się, że decyzja należy do niego [emoji6] na razie tydzień wytrzymał [emoji6].
Moje cycki się tylko "wypełniły" bardziej [emoji6] nie są zbyt duże (b/c) i liczę, że ich nie poniesie za bardzo, właśnie ze względu na grawitację [emoji16].

@M@gda ja to ogórki kiszone do wszystkiego. I 3 dni jadłam ogórkową [emoji23] ale dziś mam już przesyt [emoji6] chociaż kto wie, może do kiełbaski słoik ogórków otworzymy [emoji23]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Postanowiłam, że tym razem nie będę czekała. Zakładam, że wszystko będzie dobrze i chce się podzielić z najbliższymi jak najszybciej. Ostatnio mąż powiedział swojej Mamie jak leżałam w szpitalu. To były smutne chwilę. Chcę aby tym razem było inaczej i nie myślę o przyszłości, staram sie nie myśleć o złym. Wszystko się ułoży. Oj @Karolcia90 wytrzymajcie i powiedzcie osobiście, to są inne emocje.
Moje cycki na pewno zniszczy grawitacja. Ja to wiem, przed ciążą już miałam kompleks na ich punkcie. Teraz rzeczywiście są fajniejsze, ale jak to zejdzie to będzie flak. Ale w d.. to mam :) cieszę się z ciąży i to jest najważniejsze.
Ja niestety nie czuję zachcianek kulinarnych, ale ja zawsze byłam łakomczuchem i nie widzę różnicy w swoim podejściu do jedzenia ;)
 
Właśnie jajko sadzone to mus na mojej liście dzisiejszej :) mam wiejskie jajka, sałatę juz kupilam i szczepior :) po pracy zrobię :) u teściowej czeka na mnie pyszba potrawka z kurczaka :D i baarszcz czerwony specjalnie na moje życzenie :D (męczy mnie barszcz od kilku dni ) :D

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy mówisz szefowej o ciąży? Chcesz pracować do końca kwietnia? Dobrze pamiętam?
 
Szefowa przed świętami wyjeżdża do siebie więc powiem jej przez viber jak pojedzie :) a na zwolnienie chce iść 19.04 lub koniec maja ;) zobacze jak to wyjdzie. Na NFZ u nas przed 21 tygodniem nie dają a prywatnie dają od razu jak tylko chcesz, czasem trzeba dac 20 zł za to :D

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi zwolnieniami tak to jest u tych lekarzy. Sami wiedzą lepiej i to jest irytujące.
 
Rozumiem, że ciąża to nie choroba, ale chyba tylko kobieta kobietę zrozumie co sie dzieje w głowie jak zajdziemy w ciążę. Szczególnie jak ktoś jest po przeżyciach.
 
reklama
Rozumiem, że ciąża to nie choroba, ale chyba tylko kobieta kobietę zrozumie co sie dzieje w głowie jak znajdziemy w ciążę. Szczególnie jak ktoś jest po przeżyciach.
Każdy inaczej przechodzi. Jedni czuja sie fantastycznie, w pracy sienie strasuja i nawet do 8misiaca pracuja. Inni potrzebuja jak najwczesniej. Alenie kazdy lekarz to rozumie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry