reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Millo Znalezione na forum BellyBestFriend. Odpowiedź do kogoś, kto miał podobny problem:
"Nie martw się ;) Ja tez miałam spłaszczony pęcherzyk :) Z tego co zrozumiałam z medycznego bełkotu to na początku ciąży może być takie ciążowe tyłozgięcie macicy (robi sie na poczatku ciąży i to nie jest żadna niebezpieczna anomalia) i ono powoduje własnie najczęściej taki kształt pęcherzyka. Gdzieś do 10tc najpóźniej z reguły do 13 tc to się normuje. U mnie już w 12tc było okej ;)"
 
Moja rada. Nie przeszukuj internetu. To nic nie da. A tylko się będziesz martwić. My się tu trzymamy myśli,że tak często się zdarza, a wszystko kończy się dobrze. Mój gin dał mi jedno wielkie zalecenie. Nie czytać internetow. Każda ciąża jest niepowtarzalna, a porównywanie się z innymi i czytanie opinii najczęściej kończy się wielkim stresem (zazwyczaj niepotrzebnym).
 
Tak czytalam ale to 1 odpowiedz z wielu.. sa takie i takie.Musze czekac

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
A jesteś pewna tego lekarza u którego byłaś? Sprzętu? Ja już kiedyś pisałam, że byłam na usg w szpitalu i Pani nie widziała zarodka, wkurzona tego samego dnia pojechałam prywatnie na wypasiony sprzęt i serduszko usłyszałam.
 
reklama
MagMag ma 100% racji. Nie ma co czytać internetu w takich sytuacjach. Ja tak robiłam w pierwszej ciąży i tyle mnie to stresu kosztowało, że czasem się zastanawiam czy najbardziej sobie tym nie zaszkodziłam. Ja staram się korzystać tylko z naszego forum i nie wczytywać się w inne strony. Kobiety są na różnych etapach ciąży i każda ciąża jest inna. Millo wierzę, że będzie dobrze.
 
Do góry