reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No i nic nie wiadomo..pecherzyk ciazowy jest ale bez zarodka..poki co lekki zarys cialka zoltego dopiero..i pecherzyk splaszczony troche.Mam przyjsc 11 i sie okaze czy cos z tego bedzie;(Mam dupka

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
W takim razie czekamy do 11. Ja jestem dobrej myśli, Ty też bądź. W życiu jest równowaga, ja w to wierzę. Millo już przeżyłaś w życiu swoją tragedię. Każda ciąża jest inna i nie porównuj tego co jest teraz, do tego co było. Nie wiem, czy jesteś wierząca. Ja jestem i dopiero jak poprosiłam Boga o ciążę to sie udało. Teraz dziękuję mu i proszę, aby się nami opiekował. Staraj się myśleć pozytywnie. Zamieniaj złe myśli na dobre. Uwierz, że wszystko się ułoży. To bardzo wczesna ciąża, owulacje miałaś później ode mnie. Także puki co spokój. U niektórych zarodek widać w 5 tygodniu, a u niektórych w 7 tygodniu. Trzymam kciuki, abyś 11 skakała że szczęścia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i nic nie wiadomo..pecherzyk ciazowy jest ale bez zarodka..poki co lekki zarys cialka zoltego dopiero..i pecherzyk splaszczony troche.Mam przyjsc 11 i sie okaze czy cos z tego bedzie;(Mam dupka

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Na razie spokojnie. To jeszcze bardzo wcześnie. Twoje Maleństwo może Cię jeszcze pozytywnie zaskoczyć [emoji8]
 
U mnie też widać pęcherzyk i początek ciałka żółtego ciążowego. To przecież normalna kolej, i na tym etapie nic więcej nie będzie. Za tydzień będziesz zaskoczona.
 
Cierpliwość to z pewnością nasze słowo klucz ;) dobrze ze pogoda coraz lepsza, może umili nam to czas oczekiwań :)

My z mężem jutro obwieszczamy tesciom dobrą nowinę :D nieźle się składa bo to Prima Aprilis :) :)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry