reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

chciałam was zapytać jak u was z objawami ? U mnie trochę bolą piersi ale bez szału (da się wytrzymać) , czasami zakreci się w glowie i mam bóle i klucia w podbrzuszu. Taki w sumie brak objawów trochę mnie denerwuje choć z synkiem też za wiele ich nie miałam...
 
reklama
Witam przyszłe mamy!

12.01.2017 miałam zabieg łyżeczkowania. Puste jajo płodowe. Lekarz pozwolil starac sie po pierwszej miesiączce wiec nie próżnowaliśmy.

Ostatni okres miałam 23.02.2017. Test ciążowy zrobilam 26.03- pokazał dwie kreski.

28.03- zrobilam bete 858,9

29.03 - poszlam do ginekologa umowic sie na wizyte. Od razu zbadał mnie. Zobaczyliśmy mały pęcherzy 2,5mm. Umowiłam się na kolejna wizyte 20.04.
Wróciłam tego dnia do domu i zauważyłam krew. Wsiadłam w samochód i jeszcze raz pojechałam do mojego lekarza. Przepisał mi luteine 100mg 2x dziennie po 2 tabletki.
Wystraszyłam się bardzo.

30.03- powtórzyłam betę, bo chciałam sie upewnić czy wszystko ok. Na szczęście był przyrost 1929.

Teraz w przyszłą środe mam wizyte kontrolną, ale boje sie strasznie co z tego będzie ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

u mnie też plamienia i luteina . Przy 1 dziecko krwawiłam /plamiłam do 6 miesiąca ... cała ciąża strach ale trzeba być dobrej myśli :*
 
No i nic nie wiadomo..pecherzyk ciazowy jest ale bez zarodka..poki co lekki zarys cialka zoltego dopiero..i pecherzyk splaszczony troche.Mam przyjsc 11 i sie okaze czy cos z tego bedzie;(Mam dupka

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry