reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wole nie być z tym kojarzona, pol tego marketu zna mojego męża :D

p19uflw1nv024jhl.png
oplułam monitor, hahaha
wyobraziłam sobie ta reklame nad tym konkretnym modelem...

5 opcji relaksu, poleca Diana :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, ale napisałyście od rana :) ja byłam u dentysty z aparatem, później na nowym mieszkaniu, mój tata wykańcza więc jak mogę to ja albo mąż podrzucamy mu obiadek. Trochę zmęczona jestem już tym mieszkaniem, co chwile trzeba coś załatwiać, kupować, wybierać. Nie mogę doczekać się końca i jeszcze przeprowadzka.
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i powodzenia dla dziewczyn które są jeszcze przed, trzymam kciuki :)
 
Juz po wizycie :)
Jest ulga- jest dobrze. Badanie wszystko super usg szybkie,ale tez super- Dzidzius sobie przysypial.
Lekarz nie robił pomiarów konkretnych tylko sprawdzal serduszko i przeplywy - jest ok. Jakis tam mini kikut sterczy miedzy nogami- lekarz cos mowil, ze sklanialby sie na chlopca....olaboga!
Ale to nie przesadzone - czekam grzecznie 2 tygodnie do kolejnej wizyty i powinno sie rozstrzygnac.
Poza tym moge wykonywac zestawy cwiczen rekomendowane dla kobiet w ciazy- jupi.
Biegania lekarz odradza ...cos wspominal o szybkich marszach, ale gdzies za ok miesiac :)
W watku z wizytami wrzuce zdjecia: )jak tylko telefon naladuje :)
AAA i L4 mam w dalszym ciagu .. sluchajcie z 1... :(
 
Juz po wizycie :)
Jest ulga- jest dobrze. Badanie wszystko super usg szybkie,ale tez super- Dzidzius sobie przysypial.
Lekarz nie robił pomiarów konkretnych tylko sprawdzal serduszko i przeplywy - jest ok. Jakis tam mini kikut sterczy miedzy nogami- lekarz cos mowil, ze sklanialby sie na chlopca....olaboga!
Ale to nie przesadzone - czekam grzecznie 2 tygodnie do kolejnej wizyty i powinno sie rozstrzygnac.
Poza tym moge wykonywac zestawy cwiczen rekomendowane dla kobiet w ciazy- jupi.
Biegania lekarz odradza ...cos wspominal o szybkich marszach, ale gdzies za ok miesiac :)
W watku z wizytami wrzuce zdjecia: )jak tylko telefon naladuje :)
AAA i L4 mam w dalszym ciagu .. sluchajcie z 1... :(
Super, cieszę się! :* :* cudowne wieści :)
Ale jak wszystko jest okej, to czemu z 1?
 
Dziewczyny dajecie dzisiaj czadu[emoji23]. Robicie smaka, a mój mąż tak daleko[emoji38][emoji38][emoji6] Tak się skupiłam na sobie, że zapomniałam mu złożyć życzenia. To już trzecia rocznica ślubu. A dopiero sukienki szukałam...

Gratuluję udanych wizyt[emoji7][emoji7][emoji11]
 
Juz po wizycie :)
Jest ulga- jest dobrze. Badanie wszystko super usg szybkie,ale tez super- Dzidzius sobie przysypial.
Lekarz nie robił pomiarów konkretnych tylko sprawdzal serduszko i przeplywy - jest ok. Jakis tam mini kikut sterczy miedzy nogami- lekarz cos mowil, ze sklanialby sie na chlopca....olaboga!
Ale to nie przesadzone - czekam grzecznie 2 tygodnie do kolejnej wizyty i powinno sie rozstrzygnac.
Poza tym moge wykonywac zestawy cwiczen rekomendowane dla kobiet w ciazy- jupi.
Biegania lekarz odradza ...cos wspominal o szybkich marszach, ale gdzies za ok miesiac :)
W watku z wizytami wrzuce zdjecia: )jak tylko telefon naladuje :)
AAA i L4 mam w dalszym ciagu .. sluchajcie z 1... :(
Wolalabys dziewczynke?:)
Najwazniejsze, ze wszystko dobrze:))
Ja to zeswiruje chyba do tego 19stego..mialam tylko jedna serduszkowa wizyte w 8 tyg i nic wiecej, znowu zaczynam sie stresowac.. ;]
 
@reniuszek ja Cię rozumiem z tym bieganie. Ja też biegałam już z 10 lat, ładne dystanse, rower, rolki.. Teraz żal ogromny. Bieganie pomagało mi w wielu problemach. Rozładowywało złość, frustrację. Co jakiś problem, czy kłótnia to słuchawki na uszy i przed siebie. Uwielbiałam ten stan..
 
Dziewczyny dajecie dzisiaj czadu[emoji23]. Robicie smaka, a mój mąż tak daleko[emoji38][emoji38][emoji6] Tak się skupiłam na sobie, że zapomniałam mu złożyć życzenia. To już trzecia rocznica ślubu. A dopiero sukienki szukałam...

Gratuluję udanych wizyt[emoji7][emoji7][emoji11]
Oj leci to strasznie..ja 21.05 mialam pierwsza i tez nie wiem kiedy ten rok zlecial..a Ty juz 3..Wszystkiego Najlepszego w takim razie! :-)
 
reklama
Do góry