reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Nie dostał się do zadnego Przedszkola;((((((załamka..co za durny kraj

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Za dużo zarabiasz, masz pełną rodzinę i za mało dzieci :D:D

Słyszałam o ludziach co w separację idą, żeby dzieci się do przedszkola dostawały :D:D
 
Ankus to nic nie da.. te listy rezerwowe to pic na wode..a jak ktos sie juz dostal to na pewno nie zrezygnuje z takiego miejsca bo wszyscy walcza jak głupi.Cholera mać

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Może niektórzy dostali sie do 2 lub więcej przedszkoli.
 
Dobrze wiedzieć, że jest ktoś tutaj na tym samym lub podobnym etapie :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
wszystkie jesteśmy na podobnym, w końcu grudniówki jesteśmy, choć część z nas urodzi jeszcze w listopadzie a część już w styczniu :)
 
@CarlaR, @bea25ta będzie wszystko okay. Nie stresujcie się i czekamy na wieści :)
@Lenka0103 witamy, witamy :)

@Millo, dziewczyny mają racje. Nie poddawaj się :) Pozostawiaj się wszędzie na rezerwowych. A nóż faktycznie rodzice też zapisywali do kilku i może gdzieś zwolni się miejsce :)

Ja właśnie wstałam. Królik takie harce mi odstawiał z kartonami że co 30 min mnie budził. Wariatek mój mały. <3 A no i właśnie jestem po ważeniu +0.3 kg w tydzień. Jestem zadowolona z takiego przyrostu :) Czas na leki i jakieś śniadanko. Skoro wszystkie idziecie w strone jajek to ja też :D Akurat mam dymke od teściowej, to połączę.
Miłego dnia dziewuszki i maluszki! :* :* :*
 
Za dużo zarabiasz, masz pełną rodzinę i za mało dzieci :D:D

Słyszałam o ludziach co w separację idą, żeby dzieci się do przedszkola dostawały :D:D
Jeszcze dobrze mieć kuratora na głowie i jakiś wyrok w przeszłości. Ciąża przed 18 to też dodatkowe punkty. Ciekawe jak w Zalesiu z przedszkolami, bo tam od w przyszłym roku chce Tobiasza wysłać
 
reklama
@CarlaR, @bea25ta będzie wszystko okay. Nie stresujcie się i czekamy na wieści :)
@Lenka0103 witamy, witamy :)

@Millo, dziewczyny mają racje. Nie poddawaj się :) Pozostawiaj się wszędzie na rezerwowych. A nóż faktycznie rodzice też zapisywali do kilku i może gdzieś zwolni się miejsce :)

Ja właśnie wstałam. Królik takie harce mi odstawiał z kartonami że co 30 min mnie budził. Wariatek mój mały. <3 A no i właśnie jestem po ważeniu +0.3 kg w tydzień. Jestem zadowolona z takiego przyrostu :) Czas na leki i jakieś śniadanko. Skoro wszystkie idziecie w strone jajek to ja też :D Akurat mam dymke od teściowej, to połączę.
Miłego dnia dziewuszki i maluszki! :* :* :*
Ja tam dzieiaj jadłam kanapki z dżemem malinowym własnej roboty :D:D pyyychaaa
 
Do góry