reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Za dużo zarabiasz, masz pełną rodzinę i za mało dzieci :D:D

Słyszałam o ludziach co w separację idą, żeby dzieci się do przedszkola dostawały :D:D
Takie kombinowanie mi się źle kojarzy [emoji6]. Znam parę, która nie miała ślubu i jak się dziecko urodziło to kombinowali, żeby jak najwięcej dostać rodzinnego, więc ona go zaskarżyła o alimenty, jakieś wysokie przyznali, niby samotna matka itd.. Po niecałych 3 latach kopnęła go w tyłek i na podstawie zeznań ze sprawy o alimenty on może widywać dziecko dwa razy w miesiącu plus musi teraz płacić te zawyżone alimenty [emoji12].

Tak czy inaczej to jest chore, żeby trzeba było w jakikolwiek sposób kombinować, aby dziecko się do przedszkola dostało..
 
reklama
Ale zwala. Napisałam do mojej przychodni w sprawie tej rozbieżności w wynikach i wlasnie pani zadzwoniła ze sprawa będzie wyjaśniania i w ciągu 10 dni dostane odpowiedź
 
Hej dziewczyny
Jak gorąco od rana nie da się iść a ja musiałam rano iść na badania do szpitala z ledwością doszłam hehehe
Ja już czwartku się nie mogę doczekać aż ujrzę maluszka bo miesiąc nie widziałam.
Ja coś ostatnio mam kłopoty z jedzeniem nie mam na nic smaki albo jak już na cos mam smaki i to zjem to ląduje w ubikacji tuląc się do tronu.


Dziewczyny mam takie pytanie w ciąży można jeździć na rowerze albo na rolkach czy zakaz jest ??? Bo dziecko mnie ciągnie a ja nie wiem co mam robić



Życzę wszystkim mamusią co dziś wizytują udanych wizyt
 
Podziel sie, ja bez śniadania :D jakoś nie chce mi sie robić :D

p19uflw1nv024jhl.png
Jakbym tylko mogła to bardzo chętnie bym to zrobiła. Tym bardziej że tą drugą ledwo wcisnęłam ;)
 
Takie kombinowanie mi się źle kojarzy [emoji6]. Znam parę, która nie miała ślubu i jak się dziecko urodziło to kombinowali, żeby jak najwięcej dostać rodzinnego, więc ona go zaskarżyła o alimenty, jakieś wysokie przyznali, niby samotna matka itd.. Po niecałych 3 latach kopnęła go w tyłek i na podstawie zeznań ze sprawy o alimenty on może widywać dziecko dwa razy w miesiącu plus musi teraz płacić te zawyżone alimenty [emoji12].

Tak czy inaczej to jest chore, żeby trzeba było w jakikolwiek sposób kombinować, aby dziecko się do przedszkola dostało..
Ja też nie lubię takiego kombinowania, ale sytuacje z przedszkolem czy żłobkiem są... słabe. Każde dziecko powinno mieć zapewnione miejsce w przedszkolu i już.
 
Hej dziewczyny
Jak gorąco od rana nie da się iść a ja musiałam rano iść na badania do szpitala z ledwością doszłam hehehe
Ja już czwartku się nie mogę doczekać aż ujrzę maluszka bo miesiąc nie widziałam.
Ja coś ostatnio mam kłopoty z jedzeniem nie mam na nic smaki albo jak już na cos mam smaki i to zjem to ląduje w ubikacji tuląc się do tronu.


Dziewczyny mam takie pytanie w ciąży można jeździć na rowerze albo na rolkach czy zakaz jest ??? Bo dziecko mnie ciągnie a ja nie wiem co mam robić



Życzę wszystkim mamusią co dziś wizytują udanych wizyt
Chyba zakazu nie ma. Ale ja w pierwszej ciąży jeszcze nie wiedziałam ze w niej jestem i próbowałam jeździć na rolkach ale błędnie mi szalał i na prostej drodze mój mąż musiał mnie co chwilę łapać. Wiec na własne ryzyko żebyś w przypadku upadku nie zrobiła sobie i dzidzi krzywdy
 
A ja odważnie wybrałam sie na rynek. Chciałam być samodzielna i w drodze powrotnej musialam dzwonić do sąsiadów zeby mnie jednak zgarneli z chodnika bo zaslablam. Jutro do poradni genetycznej. Nie ma kto tam ze mną iść a pielęgniarka powiedziała ze mam sie nastawić ze z 2h bedzie trzeba tam spędzić. Mam nadzieje ze tam nie zaslabne
 
reklama
A ja odważnie wybrałam sie na rynek. Chciałam być samodzielna i w drodze powrotnej musialam dzwonić do sąsiadów zeby mnie jednak zgarneli z chodnika bo zaslablam. Jutro do poradni genetycznej. Nie ma kto tam ze mną iść a pielęgniarka powiedziała ze mam sie nastawić ze z 2h bedzie trzeba tam spędzić. Mam nadzieje ze tam nie zaslabne
Manique, kurcze oszczędzaj się dziewczyno. Jeszcze Wam się coś stanie przez przypadek :( Proszę uważaj na siebie <tuli>
 
Do góry