reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Byłam dziś na krzywej. Nie udało sie zrobic. Po pół godzinie pielęgniarki znalazły mnie blada. Włączyły wiatrak, otworzyły okna a to juz w ogóle podziałalo jak zapłon. Jak zwymiotowalam to myślałam ze utopie sie w tej glukozie. Zaczęłam sie dusić. Wróciłam do domu i poszłam spać. Jestem załamana. Raz bez ciąży udali mi sie to padania pociągnąć do końca. Na szczęście teściowa pracuje w służbie zdrowia i znalazła lekarka ktora mowi ze w takich przypadkach ma jakiś inny sposób na badanie cukru. Bo na samą myśl o glukozie płakać mi się chcę
 
Oska to ze karma wraca od teściowej to był żart. Nie wiem czemu emotikonki nie weszły i wyszło tak poważnie. Nie mialam zamiaru zeby Ciebie urazić. Jesli tak to odebralas to przepraszam
 
Najlepszego dla naszych Madzi ;-)
Manique ojej biedna, dobrze że już jesteś w domki, odpoczywaj... mam nadzieję że inny sposób na krzywą będzie ok ;-)
Wróciłam z zakupów, kupiłam czarne leginsy 3/4 w hm i bluzkę ;-) teraz szykuję obiad bo syn już wrócił do domu ;-)
 
Oska to ze karma wraca od teściowej to był żart. Nie wiem czemu emotikonki nie weszły i wyszło tak poważnie. Nie mialam zamiaru zeby Ciebie urazić. Jesli tak to odebralas to przepraszam
Nie ma sprawy[emoji5] Dzwoniłam dziś do niej i się zreflektowała i naprawde się w koncu cieszy razem z nami[emoji5]

A podobno zeby przeżyć glukoze to można wcisnąć cytrynę, podobno pomaga.
A w którym tyg to się robi? Ja mam 14 i nikt mi jeszcze o tym nie wspominał
 
Nie ma sprawy[emoji5] Dzwoniłam dziś do niej i się zreflektowała i naprawde się w koncu cieszy razem z nami[emoji5]

A podobno zeby przeżyć glukoze to można wcisnąć cytrynę, podobno pomaga.
A w którym tyg to się robi? Ja mam 14 i nikt mi jeszcze o tym nie wspominał
Glukoze sie robi po 20 tygodniu :) chyba ze jest wskazanie szybciej :) dla mnie smak glukozy nie jest straszny tylko to co się ze mna dzialo po glukozie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma sprawy[emoji5] Dzwoniłam dziś do niej i się zreflektowała i naprawde się w koncu cieszy razem z nami[emoji5]

A podobno zeby przeżyć glukoze to można wcisnąć cytrynę, podobno pomaga.
A w którym tyg to się robi? Ja mam 14 i nikt mi jeszcze o tym nie wspominał
Mi cytryna tez nie pomaga. Normalnie w 24 tygodniu ale ja mialam w poprzednich ciazach cukrzycę więc kazano mi jak najszybciej
 
Glukoze sie robi po 20 tygodniu :) chyba ze jest wskazanie szybciej :) dla mnie smak glukozy nie jest straszny tylko to co się ze mna dzialo po glukozie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez wypić wypije ale potem kreci mi sie w głowie, jest mi słabo i wymiotuje. Tylko ze ja w ciąży wymiotuje nawet jak wypije wodę na pusty zoladek
 
IMG_20170529_150202_141.jpg
Knedle z truskawkami :)Chyba będę jeść je już do końca dnia :)Mniam !:)
 

Załączniki

  • IMG_20170529_150202_141.jpg
    IMG_20170529_150202_141.jpg
    957,5 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry