reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@CarlaR wcale nie za wcześnie ruchy są wyczuwalne już nawet od 12-13 tyg. I to prawda każda kolejna ciąża to można wcześniej wyczuć. W pierwszej ciąży wiem że każdy czeka dłużej. Gratulacje

@Rossiczka mnie tak bolały ale już przestały. Wszytko mnie drażnilo kiedyś wystarczyło że mąż mnie dotknąl za cycka albo chociaż trochę się pobawil i już byłam jego ;) a teraz tak nie mam drażni mnie jak dotyka moje Cycuszki ;) a sutki mam ogromne

......:::::::::11tydz i 6dni::::::::.........
 
reklama
@M@gda @Lady_Waiting to wszystkiego najlepszego z okazji imienin [emoji6]

@Lady_Waiting @JaneHeart udanych badań i idealnych pomiarów [emoji6]!

Co do ciuchów to ja mam dwie pary jeansów c&a (używki z olx), legginsy z biedronki i z h&m, dresy z biedronki i póki co jeszcze żadnego z tych ciuchów nie ubrałam [emoji6]. Na razie jest na nie za ciepło (noszę zwykłe jeansowe rybaczki które mają dużo streczu, są miękkie i nic mnie nie uciska [emoji6]). W c&a kupiłam kilka takich dłuższych bluzek z krótkim rękawem (z fajnej bawełny po 19,99) i głównie w nich chodzę. Wyjąłam też zwiewne letnie sukienki, ale jeszcze nie było okazji ubrać [emoji6]. Planuję jeszcze zakup ciążowych ogrodniczek i chyba z braku krótkich spodenek kupię je w wersji z krótkimi nogawkami (i h&m i c&a mają je w swojej ofercie, ale chyba postawię na używki - trochę mi szkoda 150 zł na spodnie "na kilka razy" [emoji6]). I chyba muszę wybrać się po nowe staniki, wczoraj zauważyłam, że już tylko w jednym mieści mi się biust..

Do ginekologa ostatnio ubrałam spódniczkę, bo na tym usg genetycznym nie byłam pewna czy wystarczy usg przez brzuch (a w tym gabinecie chyba nie było łazienki, żeby się móc spokojnie rozebrać, a jednak same majtki łatwiej ściągnąć). Na "normalne" wizyty ubierałam spodnie na razie bo wg mnie było jeszcze zbyt zimno by ubrać spódnicę, a nie jestem fanką rajstop (to się dopiero długo rozbiera i ubiera [emoji12]).
Za to największym problemem zawsze dla mnie było czy jednak ubrać spowrotem buty czy zostać w skarpetkach [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś też sutki bolą. Dla mnie jak piżama w nocy przesunie się po sutku to budzę się. Mąż ma ban na dotykanie. Podczas orgazmu to uczucie też się nasila, więc na jednych przytulankach kończyny.
Przypomina mi się moja walka o.karmienie piersią, która szybko przegralam. Tak bardzo chciałabym aby przy kolejnym maluszku mi się udało...

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi ciągle stoją sutki, nawet w staniku w ciągu dnia czuje, i nie bolą a strasznie swędzą...
 
Witam sie. U mnie dzisiaj 12t0d . Kupiłam detektor tetna plodu i właśnie wypróbowałam,I jestem mega zadowolona bo słyszałam serduszko mojego szkraba.

Ja też dziś rano słuchałam moich dwóch serduszek, ale one strasznie się ruszają i czasem zlapie ale za chwilke już gdzies się przekręci i muszę szukać na nowo hehh takie dwa rozrabiaki :-)
 
Carlar gratulacje czucia ruchow:**super!!Zazdroszcze!Mam nadzieje ze i ja bede czula mimo lozyska na przedniej sciance

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też dziś rano słuchałam moich dwóch serduszek, ale one strasznie się ruszają i czasem zlapie ale za chwilke już gdzies się przekręci i muszę szukać na nowo hehh takie dwa rozrabiaki :-)
Mój szkrab też strasznie ruchliwy,też długo nie słuchałam bo się przekręcił i musiałam na nowo szukac.
 
Mnie już piersi przestały boleć praktycznie.A sutki czasami mnie bardzo swędzą :):)
Ja jeszcze w swoje ciuchy sie mieszcze chociaż spodnie mnie powoli upijają.
Dla Magdalenek wszystkiego najlepszego :):)
 
Pół dnia mnie boli głowa ;/ . Już nie mogę się doczekać aż wyjdę z pracy. Mam pytanie odnośnie bólu głowy bo w tej ciąży dokucza mi bardzo. Można stosować amol?
 
Dziewczyny czy któraś też sutki bolą. Dla mnie jak piżama w nocy przesunie się po sutku to budzę się. Mąż ma ban na dotykanie. Podczas orgazmu to uczucie też się nasila, więc na jednych przytulankach kończyny.
Przypomina mi się moja walka o.karmienie piersią, która szybko przegralam. Tak bardzo chciałabym aby przy kolejnym maluszku mi się udało...

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie bardzo bola sutki . Nie moge ich dotknac . Eh . Tez bardzo chce karmic piersia bo przy Franku mi sie nie udalo teraz bede ostro walczyc

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry