reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym i zastrzyki nadal mam brac, a już mam takie zrosty, ze wbić się nie moge[emoji22][emoji22]
I powiedział, ze jesli mam termin na 29 listopada to ok 36 tygodnia mam się szykować na cesarkę. To już w październiku!! Jakoś się przestraszyłam. Ale tak pozytywnie. Szybciej utulę moje Skarby[emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny czy któraś też sutki bolą. Dla mnie jak piżama w nocy przesunie się po sutku to budzę się. Mąż ma ban na dotykanie. Podczas orgazmu to uczucie też się nasila, więc na jednych przytulankach kończyny.
Przypomina mi się moja walka o.karmienie piersią, która szybko przegralam. Tak bardzo chciałabym aby przy kolejnym maluszku mi się udało...

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś też sutki bolą. Dla mnie jak piżama w nocy przesunie się po sutku to budzę się. Mąż ma ban na dotykanie. Podczas orgazmu to uczucie też się nasila, więc na jednych przytulankach kończyny.
Przypomina mi się moja walka o.karmienie piersią, która szybko przegralam. Tak bardzo chciałabym aby przy kolejnym maluszku mi się udało...

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze ja mam zupelnie w druga strone, bo sutki rosna, ale wlasnie ostatnio w ogole ich nie czuje, natomiast wczesniej kolo 6,7 tyg nie szlo ich musnac nawet..a Tobie teraz ten bol sie tak nasilil?
 
Dziewczyny czy któraś też sutki bolą. Dla mnie jak piżama w nocy przesunie się po sutku to budzę się. Mąż ma ban na dotykanie. Podczas orgazmu to uczucie też się nasila, więc na jednych przytulankach kończyny.
Przypomina mi się moja walka o.karmienie piersią, która szybko przegralam. Tak bardzo chciałabym aby przy kolejnym maluszku mi się udało...

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak mam! Mój mąż tez ma zakaz "trzymania" strasznie bolą, ale to normalne, bo już się pytałam ginki ;-)
Dzień dobry! Wczoraj mieliśmy ostatnia komunię, teraz odpoczywam, mąż w pracy, syn w szkole, obiad podszykowany (mielone, młode ziemniaczki z koperkiem i mizeria- mniam) zaraz chyba podjadę ze szwagierką do galerii po jakąś bluzkę i leginsy bo ostatnio syn mnie zapytał czemu cały czas chodze w getrach i jednej bluzce :p a on przecież nic nie wiem ;-) a wszystko zrobiło sie opięte a ta jedna bluzka taka fajna w miere ;-) no nic pojadę może cos kupię ;)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie zamknęli c&a ostatnio

p19uflw1nv024jhl.png
o online ?
 
reklama
O kurcze...ja ja czasem czytalam, kolezanka mi polecila jej bloga, ale ostatnio nie zagladalam..:( Straszna taka wiadomosc, ale takie cos naprawde zdarza sie rzadko..nie mozemy sie przez to nakrecac, ale bardzo dziewczynie wspolczuje:(((

Widze blair_90, ze my idziemy łeb w łeb, też mam co do dnia ten sam wiek ciaży, co Ty :)
Widac juz brzuszek u Ciebie? Moze rzeczywiscie przyjdzie do nas Dzieciatko 24.12;) Kiedy masz prenatalne?
U mnie termin z usg zmienił się na 28.12[emoji4]
Prenatalne mam 14.06 a Ty? [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry