reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia mamy :) dziewczyny ja nie wiem jak to jest możliwe ale co staje na wadze to jest więcej I więcej :/ nie jem późno, nie jem w nocy, nie objadam się. Słodkie wpadnie ale w rozsądnych ilościach. Nie jem śmieci, gotuje sama. Ruch też mam codziennie. Nie mam pojęcia co mam robić bo jeść przecież musze nie mogę się glodzic. Tym bardziej jak mnie mdli ż głodu...
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia mamy :) dziewczyny ja nie wiem jak to jest możliwe ale co staje na wadze to jest więcej I więcej :/ nie jem późno, nie jem w nocy, nie objadam się. Słodkie wpadnie ale w rozsądnych ilościach. Nie jem śmieci, gotuje sama. Ruch też mam codziennie. Nie mam pojęcia co mam robić bo jeść przecież musze nie mogę się glodzic. Tym bardziej jak mnie mdli ż głodu...
Cieszyc sie ciaza masz :) ja za godzine bede na wadze u lekarza haha

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Digital no to swiętujemy:))^^Ciekawe kiedy nam tylko te dolegliwosci wkoncu miną?

Ja ogolnie nie jadam miesa i ryb tez specjalnie nie jadlam a teraz od 3 dni nic tylko te sledzie i sledzie buhahah..a juz pączek na mnie czeka i drozdzowka z rabarbarem ale to za dobra kombinacja na logike mi sie wydaje ze nie jest heh:p

Ankuś moj sie urodzil i mial 58cm haha :p nie wiedzialam ze sa takie male ciuszki jak 44:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszyc sie ciaza masz :) ja za godzine bede na wadze u lekarza haha

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Pocieszajace :D cieszyć się trzeba ale niestety wiem jak musialam ciężko pracować po 1 ciazy żeby wrócić do dobrej formy. Teraz chciałam zadbać żeby nie przybyło za dużo bo to ani mi ani dziecku nie potrzebne. Tym bardziej I trymestr. Mam wrażenie, że czym bardziej się pilnuje tym bardziej tyje.
 
Pocieszajace :D cieszyć się trzeba ale niestety wiem jak musialam ciężko pracować po 1 ciazy żeby wrócić do dobrej formy. Teraz chciałam zadbać żeby nie przybyło za dużo bo to ani mi ani dziecku nie potrzebne. Tym bardziej I trymestr. Mam wrażenie, że czym bardziej się pilnuje tym bardziej tyje.
Tez dlugo dochodzilam do siebie po 1 ciazy . Teraz napewno jem zdrowiej. Ale nie chce popadac w depresje z powodu kilogramow

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia mamy :) dziewczyny ja nie wiem jak to jest możliwe ale co staje na wadze to jest więcej I więcej :/ nie jem późno, nie jem w nocy, nie objadam się. Słodkie wpadnie ale w rozsądnych ilościach. Nie jem śmieci, gotuje sama. Ruch też mam codziennie. Nie mam pojęcia co mam robić bo jeść przecież musze nie mogę się glodzic. Tym bardziej jak mnie mdli ż głodu...


Jestem z działu poronień nawykowych wiesz ta ciąża jest moją 3 ciążą i ta dopiero jest szczęśliwą wiesz ile mi kg w każdej i po każdej przybyło chyba 10 to mało i co nie narzekam bo nie ważne jest to jak wyglądamy tylko jakimi matkami jesteśmy. Najwiekszą durnotą świata jest zachodzenie w ciążę i marudzenie że się tyje to może lepiej nie zachodzić ;).
I to nie jest atak na ciebie tylko Twoje marudzenie - zmień postępowanie. Po porodzie zrzucisz.

@Ankuś jest ok nie odbieram to jako złoścliwość. :)
 
Ja ogolnie nie jadam miesa i ryb tez specjalnie nie jadlam a teraz od 3 dni nic tylko te sledzie i sledzie buhahah..a juz pączek na mnie czeka i drozdzowka z rabarbarem ale to za dobra kombinacja na logike mi sie wydaje ze nie jest heh:p
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj miałam taki pomysł na mieszankę, że logicznie myśląc musiałam prosić mojego S by mnie od tego odwiódł ;) Nie ma to jak ni stąd ni zowąd zachcianka na solone śledzie zapijane lekko słodzoną miętą, sama nie wiem skąd mi taki pomysł na kolację się wziął... :D
 
Najlepszego wszystkim mamusiom :)
Udanych wizyt:)
Ja juz w pracy, popijam sobie pierwsza od kilku tygodni kawke :D
Wczoraj zrobilam na obiad schabowe, bo o dziwo to chyba jedyna polska rzecz ktora moj wcina z apetytem hahah Nabilam tyle, ze mamy I dzisiaj na lunch :D
 
reklama
Ja mam ochotę od 3 tyg na ogórki kiszone, a niestety nie mieszkam w Pl i tu są mało dostepne. Musze zrobic sobie małosolne :D nie pamiętam jak się dokładnie robiło ale ogarnę bo nie wytrzymam dłużej
 
Do góry