reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
DSC_0704.JPG

Mąż kupił pierwsze ubranko dla naszego dzidziusia. Cudowne, ale rozmiar 44 cm ;)
 

Załączniki

  • DSC_0704.JPG
    DSC_0704.JPG
    985,4 KB · Wyświetleń: 373
Ja wczoraj faktycznie byłam trupem. Przespałam caaaaały dzień. Jeszcze dziś mnie troszkę ćmi ten ból głowy, ale jest lepiej. Może dlatego że mogłam dłużej powtulać się w Ł <3 Dziś dzien zakupów. Jutro jadę na zajęcia i nie będzie mnie calutki dzień :( Nie lubię się uczyć w ciąży. Tak ciężko mi wysiedzieć i skupiać się przez 8h. Na szczęscie dobry mąż obiecał mi ogarnąć całą chatę ;) A co na obiad? Hmn, Mama sprzedała mi przepis na podrabiane gołąbki i chyba się dziś skuszę :D
 
Przeskoczyć prenatalne i juz jakby z górki. kciuki za wizyty. Ja mam we wtorek @M@agda wizytę prenatalną więc jak doczytasz możesz dopisac i kciuki potrzymać ;) Wiem że @CarlaR też ma wtedy prenatalne.
Jako, że Magda wybywa z domu i może nie mieć warunków by dopisać to ja idę Cię "wrzucić" w kalendarz [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje!!!

Doczytam was popoludniu raczej. Nie wiem co mi sie z forum na kompie.stalo... wygladalo to tak jakby jakas reklama sie zablokowala i pol ekranu na forum zajela. Zobacze wieczorem w domu czy juz dziala.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam to samo wczoraj wieczorem przez 2-3 godziny... potem minęło. Troszkę początkowo się przestraszyłam bo wolę z laptopa na forum korzystać zamiast z telefonu (dla mnie ostateczność). Może coś serwer się sypie albo przeciążony.
 
Przeskoczyć prenatalne i juz jakby z górki. kciuki za wizyty. Ja mam we wtorek @M@agda wizytę prenatalną więc jak doczytasz możesz dopisac i kciuki potrzymać ;) Wiem że @CarlaR też ma wtedy prenatalne.
Dziewczyny M@gda prowadzi kalendarz, ale nie może wszystkich wpisywać. Jest instrukcja, spróbujcie same. Ja rozumiem, że jak ktoś nie umie, czy nie może, ale postarajmy się same dopisywać. Dziewczyna za chwilę tego nie ogarnie, a nas przybywa na forum.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry