reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Czyli dopochwowo też może zrobić? A myslalam, że nie muszę się golić ;)
Dopochwowo najlepiej się bada szyjkę. Czasem też przy wczesnej ciąży lepiej widać płód. Ja mam tyłozgięcie więc możliwe, że jeszcze parę tygodni tylko dopochwowo będę miała [emoji14]
 
reklama
Takie coś sobie dzisiaj znalazłam i już humor lepszy :)

"Badania prenatalne w 97% przypadków nie wykazują żadnych nieprawidłowości rozwoju dziecka. Najczęściej przynoszą więc spokój przyszłej mamie, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. W pozostałych przypadkach wiedza o nieprawidłowości umożliwia szybsze działanie i może uratować dziecku zdrowie, a nawet życie. Przesiewowe badania prenatalne opierają się na badaniu krwi i badaniach ultrasonograficznych."
 
Tak to samo :)
A odnośnie Twojej wizyty u krówek.. Nie możesz zrezygnować? Jakie to badania? Rób wszystko w rękawiczkach, myj ręce 15 razy.
W sumie mogłabym, ale musiałabym odrabiać 30h stażu w stajni uczelnianej. Więc nie jest to lepsza opcja. Nie boję się o zarażenie niczym, mamy pełne wyposażenie, a zresztą człowiek od krowy tylko w wyjątkowych przypadkach może coś złapać. Badanie per rectum :D Boję się tylko tego, że krowy w stadzie mogą być agresywne, kopią itd. Szczególnie przy badaniu. A ja mało miałam w życiu do czynienia ze zwierzętami gospodarskimi więc nie mam obycia [emoji14] tylko tyle co na studiach
 
Dziewczyny mam bardzo silne bole jajnika. Promieniuja aż na plecy. Chodzić nie mogę. Ledwo oddycham bo tak boli. Plemienia nie ma. Nie wiem czy iść spać czy jechać na ip

p19uflw1nv024jhl.png
Brałaś nospe? Jak nie pomaga to ja bym się przyjechała na IP dla spokoju. Szczególnie, że piszesz, że są bardzo silne bóle
 
reklama
w tak wczesnej ciąży to raczej na pewno zrobi bo dokładniej wtedy widać :) Ja tez się specjalnie goliłam przed wizyta hehe
A tak się cieszyłam, że genetyczne tylko przez brzuszek :) no nic, trzeba odpalić kosiarke haha :D
W sumie mogłabym, ale musiałabym odrabiać 30h stażu w stajni uczelnianej. Więc nie jest to lepsza opcja. Nie boję się o zarażenie niczym, mamy pełne wyposażenie, a zresztą człowiek od krowy tylko w wyjątkowych przypadkach może coś złapać. Badanie per rectum :D Boję się tylko tego, że krowy w stadzie mogą być agresywne, kopią itd. Szczególnie przy badaniu. A ja mało miałam w życiu do czynienia ze zwierzętami gospodarskimi więc nie mam obycia [emoji14] tylko tyle co na studiach
To uważaj koniecznie na nerwowe krówki :)
 
Do góry