reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A ja mam problemy ze snem co godzinne się budzę i nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania bo tak nie wygodnie i tak nie wygodnie, jakiś koszmar już nie mówię że kręgosłup odzywa a w grudniu zażyłam 20 zaszczytów bo miałam już go naruszony od pracy od dźwigania i dlatego już od początku ciąży siedzę w domu bo pracy dla mnie nie maja nie mówiąc już o tym szkodliwym na płód substancji co unosi się w pracy
 
reklama
2 dni temu miałam prenatalne a dziś miałam wizyte u swojego ginekologa. Na prenatalnych powiedzieli mi ,że prawdopodobnie dziewczynka a dziś mówiła mi ginekolog ,że raczej widzi tu chłopca heheh [emoji14] i teraz juz nic nie wiem [emoji14] Za miesiąc kolejna wizyta może w końcu się dowiem co i jak :D
U doktora Dawida córka mojej znajomej była synem, a syn córką [emoji6] a ile w ogóle trwało u niego USG w Cygańskim?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja gotowałam pomidorowa dzisiaj z makaronem. Miałam ochotę na ryż ale młoda wolała makaron, ustapilam jej ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Młoda wiec co dobre :D:D
 
U doktora Dawida córka mojej znajomej była synem, a syn córką [emoji6] a ile w ogóle trwało u niego USG w Cygańskim?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
na tym etapie wszystko jest takie małe ,że bardzo łatwo się pomylić . Wiesz co nie liczyłam ile trwało to badanie ale bardzo fajnie wszystko tłumaczył ,sprawdzał . Najpierw zrobił mi usg na brzuchu później dopochwowo . Ja jestem zadowolona i na kolejne prenatalne na pewno do niego pójdę :)
 
na tym etapie wszystko jest takie małe ,że bardzo łatwo się pomylić . Wiesz co nie liczyłam ile trwało to badanie ale bardzo fajnie wszystko tłumaczył ,sprawdzał . Najpierw zrobił mi usg na brzuchu później dopochwowo . Ja jestem zadowolona i na kolejne prenatalne na pewno do niego pójdę :)
Czyli dopochwowo też może zrobić? A myslalam, że nie muszę się golić ;)
 
reklama
Mam jutro wycieczkę z uczelni :D jedziemy do Uhruska do jakiejś dużej obory badać krowy :D Nie dość, że nie jest to moja wymarzona ścieżka kariery, a odbębnić muszę to jeszcze się trochę stresuje, że dostane od jakiejś rozwścieczonej krówki, bo i takie się zdarzają [emoji29] Dodatkowo kilka godzin w autokarze...
 
Do góry