reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja 3 trymestr wspominam strasznie- zgaga, rozchodzace się spojenie lonowe, rwa kulszowa... ehhh szkoda gadać...

Ja po wizycie :) wsio ok, maluszek nadgonil stracony czas i termin mam nadal na 8 grudnia :) kolejna wizyta za 3 tyg i już usg genetyczne :)
1494837672-aaaaaa.jpeg


 img]
Śliczna dzidzia!!!!
 
Ja 3 trymestr wspominam strasznie- zgaga, rozchodzace się spojenie lonowe, rwa kulszowa... ehhh szkoda gadać...



Super że wizyta udana :) gratulacje!

Kocham żelki [emoji7]

Ja po wizycie :) wsio ok, maluszek nadgonil stracony czas i termin mam nadal na 8 grudnia :) kolejna wizyta za 3 tyg i już usg genetyczne :)
1494837672-aaaaaa.jpeg


 img]
Fantastyczne wieści!
Nosek już widać :-) ja pewnie też za trzy tygodnie usg genetyczne.
 
Ja 3 trymestr wspominam strasznie- zgaga, rozchodzace się spojenie lonowe, rwa kulszowa... ehhh szkoda gadać...



Super że wizyta udana :) gratulacje!

Kocham żelki [emoji7]

Ja po wizycie :) wsio ok, maluszek nadgonil stracony czas i termin mam nadal na 8 grudnia :) kolejna wizyta za 3 tyg i już usg genetyczne :)
1494837672-aaaaaa.jpeg


 img]
GRATULUJĘ.
Jak łanie już widać zarys maleństwa ;)
 
Ja 3 trymestr wspominam strasznie- zgaga, rozchodzace się spojenie lonowe, rwa kulszowa... ehhh szkoda gadać...



Super że wizyta udana :) gratulacje!

Kocham żelki [emoji7]

Ja po wizycie :) wsio ok, maluszek nadgonil stracony czas i termin mam nadal na 8 grudnia :) kolejna wizyta za 3 tyg i już usg genetyczne :)
1494837672-aaaaaa.jpeg


 img]
Piękne zdjecie. Piękny dzidzius.az się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty.
 
Uff, nadrobiłam 20 stron! Trochę szalony weekend to był, dobrze, że wszystkie stresy skończyły się dobrymi wiadomościami! @pasazerka przykro mi z powodu jednego maleństwa, trzymam kciuki, żeby maluszek był silny do samego końca dla Ciebie [emoji6].

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji6]. @Asiula24 świetne zdjęcie [emoji7].

U mnie tak jakby przypływ energii. W sobotę odrabialiśmy zaległą imprezę urodzinową męża [emoji6]. Było tak fajnie, że przedłużyła się do wczorajszego wieczora.. Pogoda sprzyjała siedzeniu na balkonie i plotkowaniu [emoji6]. Stęskniłam się za tym, bo przez ostatnie dwa miesiące nie bardzo miałam ochotę na spotkania z kimkolwiek (chyba, że z własnym łóżkiem [emoji23]).
Tylko wraz z odebraniem słonecznej przesyłki od @Brzuchatka2017 okazało się, że na letnie sukienki jeszcze za wcześnie (i muszę jakieś sandały nowe kupić), a nie bardzo mam co wciągnąć na tyłek, by się nie ugotować.. A na ostatnich zakupach NIC mi nie wpadło w oczy.. Dobrze, że do pracy mogę chodzić w spodniach dresowych [emoji16] bo takich w wersji 3/4 czy do kolana mam kilka i nie muszę się grzać w jeansach.
W czym chodzicie w cieplejszy dzień? Jakieś legginsy czy spódniczki? A może sukienki?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ankuś,Digital bede z Wami wizytować bo przeniesli mi z soboty na pt na 13[emoji32]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karolcia90 ja chodzę albo w sukienkach, albo w letnich spodniach takich przewiewnych w pasie z gumą ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pisałam wam kiedyś, że mój tata po resekcji zółądka jest. Ogarnął się trochę i dla orzeszka zaczął jeść, więc on właśnie jada chipsy, ale w jego przypadku to dobrze, bo on musi jeść dużo kalorii. Z tym, że byłam w domu, a on tak te chipsy jadł i miał chitosy ketchupowy... i ten tego, okazałam się silniejsza od mojej silnej woli - jedliśmy razem, ale ja szybciej gryzłam :D:D

I zerzarłaś mu chipsy hi hi hi :D
 
Do góry