reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja z niemieckiego maturę zdawałam, ale kiedy to było :p ostatnio obiecałam sobie, ze będę się sama uczyć niemieckiego, bo już prawie wszystko zapomniałam, książki z domu rodzinnego przywiozłam jakieś dwa lata temu i tak leżą i czekają, ale tak ciężko się zebrać :p
Mnie tylko czasem mdli, ale nie wiem czy to objaw ciązowy czy jakies moje wkręty w głowie :p a brzuch dalej mam płaski, czasmi mam wzdęcia :p
Iwilleatyou gratuluje dobrze napisanego dyktanda! ;)
 
Jestem dobrej myśli ale z powodu złych doświadczeń boje się cieszyć. Miałam być mamą listopada 2016 ale...

Teraz nie mam niepokojących objawów więc jestem pełna nadziei.
 
reklama
Dziewczyny a z innej beczki - kiedy zamierzacie powiedzieć w pracy?...

U mnie już od 18.04 wiedzą :) W sumie jak kierownik regionalny ze mną na ten temat rozmawiał to byłam w szoku, bo wiedział, że w lutym poroniłam, do pracy wróciłam 6 marca, a powiedział mi że bardzo się ucieszył, że znowu jestem w ciąży i jeszcze kilka innych miłych rzeczy :)

napisałam wczoraj bezbłędnie dyktando po niemiecku i jestem z siebie dumna :D

Masz powody, żeby być z siebie dumna, ja po niemiecku potrafię powiedzieć tylko "nie rozumiem"
i "jestem nieprzygotowana" :D

Hej
Mogę dołączyć?
Witam można dołaczyć? Termin prawdopodobnie na 21 grudnia☺

Witamy w naszych skromnych progach, rozgośćcie się :)
@maggie91 @daruuunia3 czekamy dzisiaj na dobre wieści od Was!!

Mnie niestety też dopadło przeziębienie, okrutne dzisiaj na 11 idę do rodzinnego, może mnie czymś poratuje :( Ależ jestem zła na siebie, że nie zapytałam w poniedziałek na wizycie o ten pęcherzyk w jajniku co to jest :(
 
Do góry