reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jestem dobrej myśli ale z powodu złych doświadczeń boje się cieszyć. Miałam być mamą listopada 2016 ale...

Teraz nie mam niepokojących objawów więc jestem pełna nadziei.

Ja tez miałam być mamą wtedy.... i tez miałam obawy, że coś jest nie tak, poprostu wiedziałam, że będzie źle, a teraz jestem pełna nadziei, czuje że wszystko będzie ok.... no ale zobaczymy o 17:30 czy moje przeczucie mnie nie zawiedzie ;)
Basiulka 9 witaj!
 
reklama
Jestem dobrej myśli ale z powodu złych doświadczeń boje się cieszyć. Miałam być mamą listopada 2016 ale...

Teraz nie mam niepokojących objawów więc jestem pełna nadziei.
Ja miałam być mamą we wrześniu 2017, ale od początku nic nie było tak jak powinno dzidzia rozwijała się zbyt wolno, teraz na dzień dzisiejszy wszystkie pomiary książkowe, więc mam nadzieję, że skończy się lepiej :)
 
kasia12345, basiulka9 witajcie dziewczyny !

basiulka9, ja mam pierwszą wizytę dopiero 13 maja, zobaczysz szybciutko zleci.

kosa 1212 ja ci zazdroszczę wyjazdu. Odpoczywaj dużo.
 
Ja tez miałam być mamą wtedy.... i tez miałam obawy, że coś jest nie tak, poprostu wiedziałam, że będzie źle, a teraz jestem pełna nadziei, czuje że wszystko będzie ok.... no ale zobaczymy o 17:30 czy moje przeczucie mnie nie zawiedzie ;)
Basiulka 9 witaj!

Mam to samo. Czuje że będzie dobrze. ;) U mnie już serduszko biło 24.04.
 
Witam się w ten paskudny dzień, już mam dość tego deszczu tylko leje i leje wrrr
Ja zaraz uciekam do skarbówki złożyć deklaracje bo jak to ja wszystko na ostatnia chwile ale przynajmniej kaska będzie na wyprawkę :)
Mnie jak się doczepiły te cholerne mdłości 2 dni temu tak nie chcą puścić.
Jutro wraca mój mąż z delegacji mam taka nadzieje.


Witam nowe mamusie
Wszystkim co maja dziś wizyty u ginekologa życzę dużo szczęścia
 
reklama
Jestem w 7 tyg. 24.04 byłam u gin i już biło serduszko. Na szczęście dziecko jest też odpowiedniej wielkości do tygodnia ciąży.

Ja jeszcze nikomu nie powiedziałam. Tylko mój mąż wie. Ze strachu chyba ;/
 
Do góry