reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Kompletowanie wyprawki jest super :-)
Chociaż to prawda, że kosztowna sprawa. Wszystko jeszcze zależy od tego kto jakie produkty chce.
U nas huśtawka I leżaczki to był niewypał. Karuzeli Tobiasz nie miał.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety też od zera. Zawsze myślałam, że przejmę dużo rzeczy po siostrze, ale oni też planują postarać się w tym roku o następne więc wszystko musimy kupić. Narazie orientacyjnie przeglądamy żeby zaplanować wydatki bo czeka nas też urządzenie części mieszkania. Najwcześniej planuje kupić poduszkę ciążową do spania. Wyposażenie dla dziecka planuje po wakacjach, ale jest kilka rzeczy które chciałabym upolować używane -między innymi wózek. Więc jeśli wcześniej się trafi dobra oferta to się kupi :)
 
M@gda - dla niej to szok ze będziemy mieli 3 dziecko i ona sobie nie wyobraża jak my sobie damy rade jak oboje pracujemy a mój mąż non stop w delegacji i się trochę wkurzyła i powiedziała że jesteśmy nie odpowiedzialni.

Ja też sie rozglądam za wyprawka bo nie mam nic oprócz łóżeczka i chyba kocyków bo wszystko sprzedałam najbardziej rozglądam się za lekim wózkiem bo u mnie to rożnie będzie bo mieszkam na 5 pietrze i z winda różnie. A nie powiem bo jest taki przesąd że na początku ciąży powinno się coś kupić dla maluszka ale bez przesady bo to niby szczęście przynosi
LOL... nie jestes w 8 ciazy tylko 3. Kurcze moi by sie niesamowicie cieszyli... Ja pierdziu.... zawsze.wszystki mowie ze dzieci to nie problem. Nigdy. Problem jest kiedy ich nie ma a bardzo sie chce...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam, że my nie będziemy kupować wózka na zimę. I tak Maleństwa na pewno będą maleńkie i będziemy je nosić w nosidełkach. Za wózkiem będziemy się rozglądać na wiosnę. Siostra obiecała, że jeśli jej chłopcy wyrosną to prezentuje nam swój. Ale to jeszcze się zobaczy. Jeśli chodzi o łóżeczko to zawsze marzyło mi się takie staromodne wiklinowe. Nawet jedno wypatrzyłam na olx, ale nie chce jeszcze kupować.

0d1ycsqvevghxl57.png
 
Ja mam gorszy problem bo ja nie wiem gdzie ja te ciuszki maluszka pochowam bo wszędzie w szafach miejsca zajęte a nowej szafy kupować nie będę bo nie mam gdzie wstawić
Ja przymierzam sie do kupienia jakiejs komody, bo miejsca tez brak. Jesteśmy przed rozbudową domu i na razie będzie jak będzie.

0d1ycsqvevghxl57.png
 
reklama
Do góry