reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Byłam u mojego doktora sprzed poronienia. Bardzo się cieszę, że do Niego wróciłam. Zbadał mnie, przejrzał wszystkie moje badania, dokładnie przeanalizował. Zbadał wewnętrzne, zmierzył ciśnienie, zważył. Odpowiedział na wszystkie pytania. Nawet dlaczego moja kupa jest koloru czarnego ;) Mam przyjechać do niego na oddział we wtorek na usg i po zwolnienie. Kazał brać mi oprócz witamin dodatkowo kwas foliowy, mimo, że w witaminach jest dawka dzienna i duphaston 2x1 tabletce rano i wieczorem. Kazał mi się bardzo oszczędzać, leżeć, nie biegać po mieście, ani na zakupy. Spać kiedy mam ochotę. Mam poczucie, że zadbał o mnie pod każdym kątem. Muszę powtórzyć badania moczu, bo okazało się że mam kiepskie, a ta baba z Boramed tego nie zauważyła. Cieszę się, że On będzie prowadził moja ciążę.
Cieszę się ogromnie, że jesteś już spokojna :) Mi gin też kazał brać kwas foliowy pomimo tego, że w Femibionie który biorę już jest.
 
reklama
Dziewczyny pomocy! Głowa mi pęka! Tak strasznie l, że oczy mi łzawią Do tego zatoki mnie bolą i mam zatkany nos cały czas.. Co mogę wyjąć? Apap?
Do lekarza idę dopiero 4.05 już nie mogę się doczekać. Tydzień temu byłam przeziębiona a teraz to...
Strasznie sie martwię i jeszcze nawet kruszyny nie widzilam [emoji29].
Wg moich obliczeń jestem w 5tc więc i tak bez sensu iść wcześniej bo niczego nie będzie widać na usg... załamka...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tylko paracetamol. Apap jest ok. Zadne ibuprofeny, nie wolno.

Wpisana jestes do kalendarza? Wpisz sie prosze :) Bedziemy kibicowac kazdej wizycie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się ogromnie, że jesteś już spokojna :) Mi gin też kazał brać kwas foliowy pomimo tego, że w Femibionie który biorę już jest.
Dziękuję :) niepotrzebnie tak się bałam. Uspokoił mnie i powiedział, że teraz będzie wszystko dobrze. No właśnie też tym kwasem mnie zaskoczył. I mimo, że progesteron mam wysoki z badań, to mimo wszystko mam brać duphaston.
 
Hej!
Witam wszystkie grudniowe mamusie:)
Czy ktoras ma moze dzisiaj 1 dzien 6tego tyg ciąży?;) Bardzo sie ciesze, bo jestem obecnie za granica, nie mam z kim tutaj o tym wszystkim pogadać, test zrobilam tydzien temu, na obu wyszly 2 kreski, dzisiaj poszlam oznaczyc bete z krwi, jutro wynik, mam nadzieje, ze bedzie ok, czytam wasze objawy i mam to samo, od 2 dni glowa boli niemiłosiernie, do tego ucho mi sie lekko zatyka..no i spie caly czas;) mysle, kiedy dokladnie pojsc na usg, wizyty sa tu strasznie drogie, wolalabym isc wtedy, kiedy juz jest raczej pewne, ze widac serduszko, a Wy juz bylyscie?:happy: i powiedzcie jeszcze czy kw.foliowy bierzecie juz dlugo? Przed ciaza zaczelyscie? I tylko w tej formie czy tezna jako aktywny folian?
Witaj. Super, ze.do nas dolaczasz! Ja 6t5d wiec zaraz przed toba :) Ja brakam kwas foliowy na dlugo przed ciaza, ale ja po in vitro jestem, wiec bardzo liczylismy ze sie w koncu uda. Aktualnie biore zestaw witamin dla ciezarnych, taki jki polecil mi lekarz w klinice.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam ciśnieniomierz. Musi mieć to zwiazek z ciśnieniem skoro kawa pomaga. Przed ciąża piłam ją sporadycznie. W tej chwili czując się dobrze mam ciśnienie112/78 i 78 puls.
Jak ja bym mierzyla cisnienie i tyle by mi wyszlo to bym.powiedziala ze mam dosc wysokie :) U mnie norma to 90/60 100/70:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam u mojego doktora sprzed poronienia. Bardzo się cieszę, że do Niego wróciłam. Zbadał mnie, przejrzał wszystkie moje badania, dokładnie przeanalizował. Zbadał wewnętrzne, zmierzył ciśnienie, zważył. Odpowiedział na wszystkie pytania. Nawet dlaczego moja kupa jest koloru czarnego ;) Mam przyjechać do niego na oddział we wtorek na usg i po zwolnienie. Kazał brać mi oprócz witamin dodatkowo kwas foliowy, mimo, że w witaminach jest dawka dzienna i duphaston 2x1 tabletce rano i wieczorem. Kazał mi się bardzo oszczędzać, leżeć, nie biegać po mieście, ani na zakupy. Spać kiedy mam ochotę. Mam poczucie, że zadbał o mnie pod każdym kątem. Muszę powtórzyć badania moczu, bo okazało się że mam kiepskie, a ta baba z Boramed tego nie zauważyła. Cieszę się, że On będzie prowadził moja ciążę.
Baardzo sie ciesze ze wrocilas do lekarze ktoremu ufasz i czujesz sie uniego dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baardzo sie ciesze ze wrocilas do lekarze ktoremu ufasz i czujesz sie uniego dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak, dawno nie czułam takiego spokoju jak dzisiaj. Ostatnio chyba po usg serduszkowym :) dziękuję :)
@MagMag właśnie nie wiem dlaczego, z tego wszystkiego nie zapytałam po co ta zwiększona dawka.
 
reklama
Do góry