reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja bete zrobilam na.nfz. Nie chca mi robic usg caly czas. W sobote bylam na ip sprawdzic czy nadal puste jajo babka mowila ze pecherzyk ladny i w nim sie tworzy zarodek.Jakos ona i to badanie mi nie odpowiadalo zdjecia nie pokazala wiec nadal bylam w stresie i w pon znowu na oddzial pojechalam. Wiem masakra ale juz tyle przeszlam ze nie jestem soba. Nie zrobili mi usg ale pokazali wczesniejsze i na chwilr sie uspokoilam. Moja beta w 7tyg wyniosla 72 729 tylko jeszcze malenstwo z serduszkiem niech sie pokaze. Mialam sie nie pokazywac przez 2tyg czyli do 4.05 Ale nie wiem czy dam rade i nie pojde w ten czwartek
 
reklama
Hej Mamuśki[emoji4] Byłam kilka dni i siostry i trochę się odstresowałam. Ja tylko chodzę i zasypiam, a w nocy masakra, kompletna bezsenność. Wieczorami coś mnie brzuch pobolewa. Deszcz pada i humor mam do d... Popieram kandydaturę naszych moderatorek[emoji8]
Mam pytanie z innej beczki. W przyszlym tyg mam komunię mojego bratanka. Idę sama, bo mąż za granica. Ile daje się w prezencie? To bardzo kameralna uroczystość. Tylko najbliżsi w domu.
 
Mi to lekarz wytłumaczył tak, że kwasu nie da się przedawkowć, a w tak ważnym okresie zapotrzebowanie na niego jest duże. To co bierzemy nie jest w stu procentach przyswajalne.

To samo się tyczy magnesu. Jak leżałam w szpitalu też dbali aby go brać 3 razy dziennie.
 
Hej Mamuśki[emoji4] Byłam kilka dni i siostry i trochę się odstresowałam. Ja tylko chodzę i zasypiam, a w nocy masakra, kompletna bezsenność. Wieczorami coś mnie brzuch pobolewa. Deszcz pada i humor mam do d... Popieram kandydaturę naszych moderatorek[emoji8]
Mam pytanie z innej beczki. W przyszlym tyg mam komunię mojego bratanka. Idę sama, bo mąż za granica. Ile daje się w prezencie? To bardzo kameralna uroczystość. Tylko najbliżsi w domu.
My bratnicy meza kupilismy male ladne zlote kolczyki. Takie w ktorych mala dziewczynka moglaby chodzic (z tak zwanym angielskim zapieciem). Moze pomysl o czyms konkretniejszym, czyms co bedzie pamietal ze jest od was?

Oska, dawno nie pisalas, juz siemartwilam. Co u ciebie oprocz sennosci? Jak dzieciaki? Kiedy mastepne wizyty?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To racja, ponoc 40 % kobiet ma problem z przetwarzaniem kwasu do aktywnej postaci, ja tez biore jedno i drugie, ale dopiero od 22 dc, wczesniej jechalam na samym Foliku, mam nadzieje,ze to jednak wystarczylo..akurat wtedy tworzy sie cewa nerwowa..ja tutaj dziewczyny to wogole mam hardcor, polskiego lekarza to ze swieca szukac, nawet mowiacego po angielsku ciezko znalezc, a pol roku, czyli do sierpnia siedze w Barcelonie, ceny prywatne sa tu kosmiczne, cud,ze bete udalo mi sie za 10 euro znalezc, bo byly tez ceny do 35 euro za te badanie ;) Stresuje się tym wynikiem, myslicie, ze powinnam powtorzyc po 2 dniach badanie? Naczytalam się za duzo o ciazach bezzarodkowych i mam schizy teraz..
 
To racja, ponoc 40 % kobiet ma problem z przetwarzaniem kwasu do aktywnej postaci, ja tez biore jedno i drugie, ale dopiero od 22 dc, wczesniej jechalam na samym Foliku, mam nadzieje,ze to jednak wystarczylo..akurat wtedy tworzy sie cewa nerwowa..ja tutaj dziewczyny to wogole mam hardcor, polskiego lekarza to ze swieca szukac, nawet mowiacego po angielsku ciezko znalezc, a pol roku, czyli do sierpnia siedze w Barcelonie, ceny prywatne sa tu kosmiczne, cud,ze bete udalo mi sie za 10 euro znalezc, bo byly tez ceny do 35 euro za te badanie ;) Stresuje się tym wynikiem, myslicie, ze powinnam powtorzyc po 2 dniach badanie? Naczytalam się za duzo o ciazach bezzarodkowych i mam schizy teraz..
Polski gin w Corii w Estremadurze. Pol szpitala tam po polsku mowi, mam tam.wujka anestezjologa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bete zrobilam na.nfz. Nie chca mi robic usg caly czas. W sobote bylam na ip sprawdzic czy nadal puste jajo babka mowila ze pecherzyk ladny i w nim sie tworzy zarodek.Jakos ona i to badanie mi nie odpowiadalo zdjecia nie pokazala wiec nadal bylam w stresie i w pon znowu na oddzial pojechalam. Wiem masakra ale juz tyle przeszlam ze nie jestem soba. Nie zrobili mi usg ale pokazali wczesniejsze i na chwilr sie uspokoilam. Moja beta w 7tyg wyniosla 72 729 tylko jeszcze malenstwo z serduszkiem niech sie pokaze. Mialam sie nie pokazywac przez 2tyg czyli do 4.05 Ale nie wiem czy dam rade i nie pojde w ten czwartek
A nie myślałaś, żeby iść gdzieś prywatnie na usg, żeby się uspokoić. Na izbie przyjęć dla mnie to tak na ilość idą. Aby szybki, aby następna. Nie porozmawiają, nie uspokoją i sprzęt różny.
Hej Mamuśki[emoji4] Byłam kilka dni i siostry i trochę się odstresowałam. Ja tylko chodzę i zasypiam, a w nocy masakra, kompletna bezsenność. Wieczorami coś mnie brzuch pobolewa. Deszcz pada i humor mam do d... Popieram kandydaturę naszych moderatorek[emoji8]
Mam pytanie z innej beczki. W przyszlym tyg mam komunię mojego bratanka. Idę sama, bo mąż za granica. Ile daje się w prezencie? To bardzo kameralna uroczystość. Tylko najbliżsi w domu.
W dzisiejszych czasach to pewnie dużo.. Teraz sa takie prezenty, że dla mnie szok.. za moich czasów haha ;) Hmm nie mam pojęcia, może poszukaj jakiś informacji w internecie. Myślę, że to zależy na ile Was stać. Myślę, że 300 zł jest ok.
 
reklama
Polski gin w Corii w Estremadurze. Pol szpitala tam po polsku mowi, mam tam.wujka anestezjologa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny, jako ze zostalam.wytypowana na mpderatora.(choc oficjalnie nim jeszcze nie jestem) pozwolilam sobie.zaprosic dziewczyny z watku po ivf, ktore tez maja termin ma grudzien. Mam madzieje ze jestescie ok.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry