reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mi też pekala głowa od przedwczoraj i dziś postanowiłam napić się kawy. Nawet nie wypilam połowy i przeszło, oby na dobre ;)
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co robić wzięłam jedna tabletkę przeciw bólowa ale na chwile pomogła i znów mi głowa pęka az mnie mdli nie wiem co robić czy iść do lekarza czy nie, ale jak tak to do którego czy do rodzinego czy to ginekologa ??
 
Proszę tu baby boom owa lista lekow kategorii B. Czyli tych które są w ciąży prawdopodobnie bezpieczne w stosowaniu. Ten zwrot prawdopodobnie odnosi się do tego że nikt nie testował tych leków na kobietach ciężarnych więc dziewczyny nie przejmować się i czytać ;-) ewentualnie wydrukować i na lodowke Link do: Leki z kategorii B -Stosuj w razie konieczności

Oraz te bezpieczne
Link do: Leki z kategorii A
 
Mi też pekala głowa od przedwczoraj i dziś postanowiłam napić się kawy. Nawet nie wypilam połowy i przeszło, oby na dobre ;)
Masz w domu ciśnieniomierz? Sprawdź jakie masz ciśnienie. Może po prostu przy kawie jest w normie a bez spada i wtedy boli cie głowa. Przed ciąża regularnie pilas kawę?
 
Widzę,że większość nas dopadło przeziębienie.Ja dzisiaj byłam w aptece i Pani dała mi tylko rutinoscorbin i syrop prawoślazowy.A tak po za tym to imbir,miód i cytryna i dużo snu ;)
 
Dzięki.
Wzjelam paracetamol i chyba idę spać. Mąż jeszcze w pracy jak wróci to mie wjedzie do apteki bo siły nie mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej!
Witam wszystkie grudniowe mamusie:)
Czy ktoras ma moze dzisiaj 1 dzien 6tego tyg ciąży?;) Bardzo sie ciesze, bo jestem obecnie za granica, nie mam z kim tutaj o tym wszystkim pogadać, test zrobilam tydzien temu, na obu wyszly 2 kreski, dzisiaj poszlam oznaczyc bete z krwi, jutro wynik, mam nadzieje, ze bedzie ok, czytam wasze objawy i mam to samo, od 2 dni glowa boli niemiłosiernie, do tego ucho mi sie lekko zatyka..no i spie caly czas;) mysle, kiedy dokladnie pojsc na usg, wizyty sa tu strasznie drogie, wolalabym isc wtedy, kiedy juz jest raczej pewne, ze widac serduszko, a Wy juz bylyscie?:happy: i powiedzcie jeszcze czy kw.foliowy bierzecie juz dlugo? Przed ciaza zaczelyscie? I tylko w tej formie czy tezna jako aktywny folian?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny też was dziś głowa boli ???? Bo ja dostałam tak silna migrenę że aż mi lewa ręka zaczęła sztywnieć wzięłam paracetamol mam nadzieje że pomoże bo nie wiem co robić aż się boję a dziś ten gin do którego chodziłam nie przyjmuje zostanie mi tylko szpital ale nie mam co z dziećmi zrobić bo mąż w delegacji i wraca w piątek :(
Ja migreny nie mialam juz od pol roku, a od wczoraj to po prostu tragedia, boli caly czas i nawet mroczki sie pojawily na chwile..jakos nie pomyslalam, ze yo objaw ciazy..
 
reklama
Byłam u lekarza i kazała mi zrobić sobie zimne okłady na czoło i leżeć i mogę jeszcze wziąć jeden paracetamol a ja do wieczora nie puści to mam iść na sor. Mam strasznie niskie ciśnienie :(
 
Do góry