reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja bete zrobilam na.nfz. Nie chca mi robic usg caly czas. W sobote bylam na ip sprawdzic czy nadal puste jajo babka mowila ze pecherzyk ladny i w nim sie tworzy zarodek.Jakos ona i to badanie mi nie odpowiadalo zdjecia nie pokazala wiec nadal bylam w stresie i w pon znowu na oddzial pojechalam. Wiem masakra ale juz tyle przeszlam ze nie jestem soba. Nie zrobili mi usg ale pokazali wczesniejsze i na chwilr sie uspokoilam. Moja beta w 7tyg wyniosla 72 729 tylko jeszcze malenstwo z serduszkiem niech sie pokaze. Mialam sie nie pokazywac przez 2tyg czyli do 4.05 Ale nie wiem czy dam rade i nie pojde w ten czwartek
Ale bete masz raczej w porzadku, mojej kolezance bicie serducha dopiero w 8tc sie pojawilo, trzeba byc dobrej mysli, chciaz rozumiem, bo sama sie boje o moja bete..;]
 
To racja, ponoc 40 % kobiet ma problem z przetwarzaniem kwasu do aktywnej postaci, ja tez biore jedno i drugie, ale dopiero od 22 dc, wczesniej jechalam na samym Foliku, mam nadzieje,ze to jednak wystarczylo..akurat wtedy tworzy sie cewa nerwowa..ja tutaj dziewczyny to wogole mam hardcor, polskiego lekarza to ze swieca szukac, nawet mowiacego po angielsku ciezko znalezc, a pol roku, czyli do sierpnia siedze w Barcelonie, ceny prywatne sa tu kosmiczne, cud,ze bete udalo mi sie za 10 euro znalezc, bo byly tez ceny do 35 euro za te badanie ;) Stresuje się tym wynikiem, myslicie, ze powinnam powtorzyc po 2 dniach badanie? Naczytalam się za duzo o ciazach bezzarodkowych i mam schizy teraz..
Jeżeli chodzi o betę hcg to najważniejszy jest przyrost, więc powinnaś powtórzyć.
 
My bratnicy meza kupilismy male ladne zlote kolczyki. Takie w ktorych mala dziewczynka moglaby chodzic (z tak zwanym angielskim zapieciem). Moze pomysl o czyms konkretniejszym, czyms co bedzie pamietal ze jest od was?

Oska, dawno nie pisalas, juz siemartwilam. Co u ciebie oprocz sennosci? Jak dzieciaki? Kiedy mastepne wizyty?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mąż prześle mu małego drona, ale też w kopertę chce coś wrzucic[emoji4]
U mnie ok. Brzuch rośnie. Dziś już 8 tydz 2 dzień. Gdy za dużo chodzę w dzień to wieczorami bardzo boli mnie brzuch. Staram się jak najwięcej leżeć. Już nie mogę doczekać się wizyty.
A co u Ciebie?

Witam nowe mamusie [emoji9]
 
Chyba macie racje że ten spadek ciśnienia i ból głowy przez pogodę teraz się u mnie rozpogodziło i jest ok.
Hmm a co do prezentu na komunie to z tego co wiem to kasy już zbytnio sie nie daje mój syn mam dostać prezenty kasy nie będzie chyba że od prababci dostanie ale tak to wszyscy co maja byc mają mu coś kupić
 
Ktos taki by mi sie tu teraz przydal [emoji14] Jak nikogo nie znajde to zostaje nauka hiszpanskich slowek o tematyce ciazowej ;)
W barcelonie bedzie ciezko o zagranicznego lekarza pracujacego "panstwowo", tam na kazde stanowisko odbywaja sie konkursy i testy ogolnopanstwowe. Ci z najwyzsza liczba punktow ubiegaja sie zazwyczaj o prace w duzych mistach. Tam gdzie nikt nie chce pracowac szukaja obcokrajowcow. Wiec raczej powinnas szukac w mniejszych miejscowosciach za Barcelona polskiego lekarza.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż prześle mu małego drona, ale też w kopertę chce coś wrzucic[emoji4]
U mnie ok. Brzuch rośnie. Dziś już 8 tydz 2 dzień. Gdy za dużo chodzę w dzień to wieczorami bardzo boli mnie brzuch. Staram się jak najwięcej leżeć. Już nie mogę doczekać się wizyty.
A co u Ciebie?

Witam nowe mamusie [emoji9]
Ja jestem.zmeczona glownie, drzyme so ie co troche, to nawet sen nie jest. Jutro jade do gina i mam nadzieję ze serduszko juz bedzie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 28 maja mam komunię chrześniaka.Dajemy z mężem kasę..tylko zastanawiamy się ile?
W piątek ile do lekarza,ale tak się boje czy wszystko jest ok...
 
Do góry