reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Właśnie znalazłam wątek przyszłe mamy styczeń 2018. Już nie jesteśmy na końcu. I czytam tam dokładnie to samo co i my pisalysmy na pierwszych stronach. Dziewczyny z końca grudnia mówią, że my już serca oglądamy i brzuszki pokazujemy. Ależ ten czas leci..
Jejuuu, ale ten czas leci. Oby wszystko i nam i Im przebiegało pomyślnie <3
 
reklama
Dobrze słyszeć, że ktoś ma taki sam poziom energii jak ja :p
Ja mozenie spie ale na obiad byly bulki w jajku z dżemem - tyle.bylam w stanie zrobic. Nie ma to jak niedzielny obiad cholibka :) Na szczesie maz nie narzekal, szczegolnie, ze powiedzialam mu, ze orzeszek ma wlasnie na to ochote.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem załamana.. Dzisiaj jestem zmęczona nawet leżeniem :) jak ide do łazienki na siku to tak się męczę, że chyba daruję sobie dzisiejszą kąpiel, bo jeszcze zasłabne ;)
Jak bym siebie czytała [emoji44] mam tak samo pół dnia przespalam i nadal bym spala.



...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........
 
Gdzieś przeczytałam, jak któraś z Was pisała, że gdyby nie wiedziała ze jest w ciąży, to pomyslalaby, że ma jakąś ciężką chorobę - ZERO ENERGII. Mnie ciągle trzyma to, że to musi minąć. Ale poważniej zastanawiam się nad wcześniejszym L4. Dojeżdżam do pracy ok 30km (pracuje w 3-ech miejscach) i to dla mnie duży wysiłek.
 
Gdzieś przeczytałam, jak któraś z Was pisała, że gdyby nie wiedziała ze jest w ciąży, to pomyslalaby, że ma jakąś ciężką chorobę - ZERO ENERGII. Mnie ciągle trzyma to, że to musi minąć. Ale poważniej zastanawiam się nad wcześniejszym L4. Dojeżdżam do pracy ok 30km (pracuje w 3-ech miejscach) i to dla mnie duży wysiłek.
H ah a skąd ja to znam......

Dziewczyny, które pracują jak dajecie radę?? Kiedy planujecie zwolnienie??
U mnie póki co l4 że względu na mocniejsze przeziębienie, aczkolwiek dolegliwości ciążowe są u mnie tak gigantyczne., że aż się boję ciągle mnie mdli albo wymiotuję jak coś mi nie podejdzie, albo o gryzą za dużo zjem... Spanie non stop, krew z nosa, zaparcia......a to dopiero początek
 
H ah a skąd ja to znam......

Dziewczyny, które pracują jak dajecie radę?? Kiedy planujecie zwolnienie??
U mnie póki co l4 że względu na mocniejsze przeziębienie, aczkolwiek dolegliwości ciążowe są u mnie tak gigantyczne., że aż się boję ciągle mnie mdli albo wymiotuję jak coś mi nie podejdzie, albo o gryzą za dużo zjem... Spanie non stop, krew z nosa, zaparcia......a to dopiero początek
Ja pracuje ale tylko 2-3 godziny dziennie a rano od 9 do 13 jestem w szkole. Z pracy powoli rezygnuje ale szkole muszę ciągnąć do końca sierpnia. Mam nadzieję że jakoś sobie poradzę. Ja nie mogę żyć przez mdłości

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie
Wróciłam z ZAkopca i dosłownie padam na twarz, już leżę w łóżku i nie mam siły, głowa mnie pobolewa a jak sobie pomyślę że jutro na 7 do pracy to masakra....
Jeśli chodzi o ćwiczenia to byłam aktywna przed ciążą teraz ostatnio ćwiczyłam w czwartek bo pojechałam na week to tam spacerowałam długo jutro wracam do ćwiczeń, polecam ćwiczenia z Ania Dziedzic fitmom na fejsie o 20 prowadzi transmisję na żywo z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży a ok. 21 dla pozostałych, naprawdę fajne treningi ;-)
Idę spać, dobrej nocy!
 
reklama
H ah a skąd ja to znam......

Dziewczyny, które pracują jak dajecie radę?? Kiedy planujecie zwolnienie??
U mnie póki co l4 że względu na mocniejsze przeziębienie, aczkolwiek dolegliwości ciążowe są u mnie tak gigantyczne., że aż się boję ciągle mnie mdli albo wymiotuję jak coś mi nie podejdzie, albo o gryzą za dużo zjem... Spanie non stop, krew z nosa, zaparcia......a to dopiero początek
Ja chętnie bym poszła na l4 bo nawet te 4 godziny gonienia są męczące, ale w styczniu poszłam w 5 tc i straciłam ciążę, wiem, że gdybym drugi raz zniknęła na 3 miesiące to nie miałabym gdzie wracać.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry