reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
dziewczyny jak wiecie od czwartku plamie i byłam w szpitalu sprawdzili ,że z dzieckiem wszystko ok a krwawienie jest podobno temu ,że jest termin mojej spodziewanej miesiączki . Wczoraj to plamienie było juz tylko lekko brązowe więc się uspokoiłam ale dzisiaj znowu rozowo/czerwone .Jutro mam wizyte o 15 i nie wiem czy doczekać już do jutra czy jechać dziś znowu do szpitala sprawdzić czy wszystko ok ?
Jeżeli na Cie to uspokoić to jedź i sprawdź. Do tej pory nie było takiej świeżej krwi?
 
była własnie w czwartek jak była w szpitalu i podobno to normalne ... nie wiem moze poczekam do wieczora jak sie nasili to pojade
Wieczorem znowu obchód i wszystko, jeżeli masz przestać się martwić to jedź, zwłaszcza że na tym etapie jest cienka granica między tym co normalne, a tym co niebezpieczne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak krwawiłam w pierwszej ciąży to najchętniej że szpitala bym nie wychodziła. Nie wiem co bym zrobiła, ale skoro powiedziano Ci że to normalne to może poczekaj do jutra.
Też bym tak zrobiła. Tym bardziej że to dzień spodziewanej miesiączki. Moja siostra krwawila normalnie do 6go miesiąca ciąży. Miała przez 3 dni jak by okres ale mniej obfity.

...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........
 
No właśnie ja już zamówiłam i czekam na przesyłkę [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja już mam w domu... jednak czuję się tak fatalnie, że nie dałabym rady. Cały czas mdłości ... już wolałbym zwymiotować. Jednak jak tylko lepiej się poczuję zaczynam się ruszać. Narazie tylko spacery. Chociaż ten weekend przeleżałam na kanapie. Nie wiem jak dam sobie radę w pracy ... [emoji30][emoji30][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już krwawię tak długo, że wiem co mówią w szpitalu. Każdy obchód kończył się komentarzem "tylko czas i leki". Jedynie można zrobić usg dla samej siebie czy wszystko ok. Na nic innego nie mamy wpływu. Mogą zatrzymać Cię w szpitalu,ale nie ma na to żadnego leku ani recepty. Niestety. Musimy myśleć pozytywnie. Tyle. Myślę, że kontrola co tydzień jest ok. Ja czekam. U mnie też są dni,gdzie krwawię więcej. Pojechałabym tylko gdyby pojawiła się żywa krew. Przy tej ciemnej widziało mnie już 8 lekarzy i wszyscy mówili to samo. Czekamy :(

Tulę mocno. Wiem co czujesz.
 
Do góry