reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny czy któraś z Was też ma takie bóle w podbrzuszu? Nie wiem sama czy to macica, czy nerki i coś promieniuje, wyniki z moczu ostatnie były ok, ale sikam bardzo dużo co ok 20 minut.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MagMag trxymam kciuki. U mnie wewczesniejszej ciazy mialam jedna plamke krwi i bylo po wszystkim widze ze Twoj maly bardzo waleczny to dobrze wrozy moze masz taki utok i bedziesz miec tak czesto . Nie wazne krwawienie wazne zeby dzidziol sie trzymal i nic mu nie bylo.
 
hej babeczki,

ja ze względu na wiek(prawie 37) będę robiła pappa i chcę NIFTY zrobić. Koszty przerażają, ale warto zrobić, żeby się nie denerwować.

Ja cały czas się zastanawiam czy robić. Z tego co mi powiedział lekarz kobiety powyżej 35 roku życia mają te badania refundowane z NFZ.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was też ma takie bóle w podbrzuszu? Nie wiem sama czy to macica, czy nerki i coś promieniuje, wyniki z moczu ostatnie były ok, ale sikam bardzo dużo co ok 20 minut.


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś mecze się cały dzień z bólami podbrzusza i pleców (nerki?). Miałam zapalenie nerki przed ciążą, crp podwyższone ale usg czyste. Nie wiem czy to normalne w tak wczesnej ciąży więc jutro biorę urlop i idę na badanie moczu i postaram się dostać do mojej gin.
Ja siusiam normalnie, nie mam zwiększonej częstotliwości ani różnicy w kolorze itp.
 
Ja dziś mecze się cały dzień z bólami podbrzusza i pleców (nerki?). Miałam zapalenie nerki przed ciążą, crp podwyższone ale usg czyste. Nie wiem czy to normalne w tak wczesnej ciąży więc jutro biorę urlop i idę na badanie moczu i postaram się dostać do mojej gin.
Ja siusiam normalnie, nie mam zwiększonej częstotliwości ani różnicy w kolorze itp.

To taki bol jak moj podbrzusze i plecy ...ale zauwazylam ze jak odpoczywam to tego nie ma .... hmm...

Plamienia ustaly! (Tfu tfu)
 
To taki bol jak moj podbrzusze i plecy ...ale zauwazylam ze jak odpoczywam to tego nie ma .... hmm...

Plamienia ustaly! (Tfu tfu)

Tak,u mnie podobnie jak leżę jest lepiej. Ale ten ból nerek jest taki pulsujacy, nie umiem rozróżnić czy to bóle krzyżowe, ledzwiowe, mięśni kręgosłupa czy nerek.... I to mnie martwi. Dolegliwości związanych z pecherzem nie mam, wiec liczę, że to nie nerki.
 
Dziewczynki a czy są tu jakieś aktywne sportowo mamy? Ja od tamtego roku wciągnęłam się w ćwiczenia i teraz zastanawiam się jak dalej z nimi będzie. Jak na razie od kilku dni wielka niemoc:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja chodziłam rok na siłownie 3 razy w tygodniu i biegałam ale przerwałam w lutym jak szłam na laparo i już nie wróciłam. Też bardzo mi bakuje ćwiczeń ale postanowiłam tylko biegać bo czytałam, że ćwiczenia siłowe nie za bardzo wskazane w ciąży chociaż znam dziewczyny co ćwiczą.
Ja nie dałabym rade, za bardzo się boje bo staraliśmy się dość sługo z mężem. Też zaraz mam 35 lat jakbym miała 25 pewnie bym ćwiczyła dalej [emoji6]
Jak tylko urodzę wrócę do ćwiczeń [emoji123]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:)cale weekend mnie nie bylo tutaj..nie nadrobie bo dalej w pędzie..urodzinowy weekend.Stresci mi jakas dobra dusza najwazniejsze?:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie znalazłam wątek przyszłe mamy styczeń 2018. Już nie jesteśmy na końcu. I czytam tam dokładnie to samo co i my pisalysmy na pierwszych stronach. Dziewczyny z końca grudnia mówią, że my już serca oglądamy i brzuszki pokazujemy. Ależ ten czas leci..
 
reklama
Właśnie znalazłam wątek przyszłe mamy styczeń 2018. Już nie jesteśmy na końcu. I czytam tam dokładnie to samo co i my pisalysmy na pierwszych stronach. Dziewczyny z końca grudnia mówią, że my już serca oglądamy i brzuszki pokazujemy. Ależ ten czas leci..
Właśnie do nich zajrzałam, ale fajnie :) przespałam dzisiaj pół dnia i wcale nie czuje się lepiej. Echh zaraz się wykąpie i idę spać dalej..
 
Do góry