reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mnie baaardzo mało mdli w porównaniu do poprzednich dni, mam nadzieję że wszystko ok:/
Ja w okresie przed świątecznym narzekałam mojemu S. że mi przeszły dolegliwości i się boję że coś nie tak, a później w poniedziałek przyszły ze zdwojoną siłą i jak wcześniej tylko mdłości, to teraz mam z bieganiem do kibelka i zawrotami głowy... Przez to teraz mu mówię, że jak następny raz tak będę schizować że jest mi za dobrze, to by mi przypomniał ;-)
 
reklama
Ja też już mam od kilku dni te legginsy z Lidla. I faktycznie są fajne. Nic nie uwiera :)

I jestem zadowolona, bo od 2 dni nie mam mdłości i mogę jeść to na co mam ochotę
Zazdroszczę, bo ja dzisiaj zauważyłam, że już mi ciasno... w zapiętych ciężko wysiedzieć, a dzisiaj mam urodziny koleżanki a ciąża wśród znajomych to jeszcze top secret :D
 
@iwilleatyou bedzie syn jak nic. Ja tez przy synku zjadslam precle a cebula smarzona tak mi cuchla ze sie wzdrygam.

Mi wczoraj wszystkie objawy przeszly pogodzilam sie z losem, ponazekalam do Boga i dzis (.)(.) wrazliwe wrocily, nudnisci na szczescie nie. Oby bylo dobrze aaa w nocy trzeslam sie z zimna i tulilam do M , jak sie juz zagrzalam to bylam nagrzana do rana i M siejuz przytulic nie mogl.

Mam takir pytanie ktora z Was w 6tyg jeszcze serduszka nie widziala??
 
@iwilleatyou bedzie syn jak nic. Ja tez przy synku zjadslam precle a cebula smarzona tak mi cuchla ze sie wzdrygam.

Mi wczoraj wszystkie objawy przeszly pogodzilam sie z losem, ponazekalam do Boga i dzis (.)(.) wrazliwe wrocily, nudnisci na szczescie nie. Oby bylo dobrze aaa w nocy trzeslam sie z zimna i tulilam do M , jak sie juz zagrzalam to bylam nagrzana do rana i M siejuz przytulic nie mogl.

Mam takir pytanie ktora z Was w 6tyg jeszcze serduszka nie widziala??
Liczę na córkę :D no ale co by nie było pokocham jak swoje :D jak to mój mąż mówi [emoji14]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mandy33 noo, mi też jest ciągle zimno. W pracy się opatulam kocem pod biurkiem (choć nie jest to dobry pomysł,bo ciągle przysypiam jak się tak owinę [emoji16]). A wczoraj w domu schowałam termostat do lodówki by się ogrzewanie włączyło bo mi było zimno [emoji23].

Cały dzień dziś mi się marzyły placki ziemniaczane mojej babci [emoji7]. Wychodząc z pracy wymyśliłam, że się wproszę do dziadków, przecież nie odmówią ciężarnej wnuczce usmażenia kilku placuszków [emoji6]. Dzwonię i pytam co mieli na obiad, a tu placki ziemniaczane [emoji16]. Tak się objadłam, że chyba będę musiała tu już zostać na zawsze, nie mam siły się ruszyć [emoji16].

Moje 3 znajome wcinały kiwi na potęgę na chłopca [emoji6]. Jedna w torebce nosiła takie kilogramowe pudełko kiwi by przypadkiem jej się niespodziewanie nie skończyły [emoji23].

@iwilleatyou ale liczysz na córkę czy masz też przeczucie, że to będzie dziewczynka [emoji6]?
Mój mąż też czasem mówi, że pokocha jak swoje [emoji6]. Głównie w temacie ewentualnych rudych włosów naszego dziecka [emoji23][emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mandy33 noo, mi też jest ciągle zimno. W pracy się opatulam kocem pod biurkiem (choć nie jest to dobry pomysł,bo ciągle przysypiam jak się tak owinę [emoji16]). A wczoraj w domu schowałam termostat do lodówki by się ogrzewanie włączyło bo mi było zimno [emoji23].

Cały dzień dziś mi się marzyły placki ziemniaczane mojej babci [emoji7]. Wychodząc z pracy wymyśliłam, że się wproszę do dziadków, przecież nie odmówią ciężarnej wnuczce usmażenia kilku placuszków [emoji6]. Dzwonię i pytam co mieli na obiad, a tu placki ziemniaczane [emoji16]. Tak się objadłam, że chyba będę musiała tu już zostać na zawsze, nie mam siły się ruszyć [emoji16].

Moje 3 znajome wcinały kiwi na potęgę na chłopca [emoji6]. Jedna w torebce nosiła takie kilogramowe pudełko kiwi by przypadkiem jej się niespodziewanie nie skończyły [emoji23].

@iwilleatyou ale liczysz na córkę czy masz też przeczucie, że to będzie dziewczynka [emoji6]?
Mój mąż też czasem mówi, że pokocha jak swoje [emoji6]. Głównie w temacie ewentualnych rudych włosów naszego dziecka [emoji23][emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Liczę i chyba wmawiam sobie to przeczucie ale w sumie mi to obojętne jak tak głębiej się zastanowie :) nie chce więcej niż 2 dzieci więc fajnie by było mieć dziewuszke :) do kompletu

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry