reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja brałam tardyferon, teraz biorę Szelazo. Niestety zdarza mi się nieregularnie, tak jak i witaminy. Zapominalska jestem :D
Piłam też dwie butle soku z pokrzywy 100% ze sklepu zielarskiego. Pięknie mi podniosło hemo :-)
 
reklama
Kawa bardzo podnosi cukier. A owsianka była z płatkami owsianymi? Do tego było mleko? Diabetolog jak pytałam o płatki owsiane to powiedziała że muszą być tylko zalane wrzątkiem, nie mogą się gotować i rozgotować.

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej wszystkim
Ja jak zwykle przy każdej zmianie pozycji się budzę. Na szczęście zaraz zasypiam ale umecze się w nocy takim ciągłym budzeniem się. Ja tez muszę już zacząć prac ciuszki po trochu i inne rzeczy. Trochę poparłam jak było ciepło. Martwi mnie kiedy dostanę te rzeczy z Polski żeby mieć czas na ogarnięcie tego.

@Manique a spróbuj popić sokiem pomarańczowym. Ja tez zawsze miałam problemy z przyjmowaniem żelaza na czczo. Dlatego jak już mam brać to w trakcie jedzenia i jest Ok. Tutaj w Niemczech jak miałam anemię dostałam takie ziołowe tabletki z żelazem i bardzo szybko mi podniosły hemoglobinę. Ale nie wiem czy dostaniesz je w Polsce. Może takie naturalne bardziej Ci podpisują??

Udanych i pięknych wizyt dla wszystkich wizytujących i dobrych wyników laboratoryjnych oraz cukrowych [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Już było sprostowanie,to nie w Szwecji a w Finlandii;) a baby box tutaj to są darmowe takie pudełka z rzeczami dla mamy i maluszka,które dostaje się z apteki,sklepów dziecięcych itd. Fajna sprawa,bo po dwóch takich( a jeszcze kilka mam takich do odebrania) nie muszę na początek żadnych pampersow i kosmetyków kupować,bo pozostawałam i to wystarczy :) fajna sprawa
Ale fajnie, czytałam o tym, szkoda że u nas tego nie ma... Czytałam że w Finlandii kobiety mogą wybrać kasę lub pudełko i zazwyczaj wybierają pudełko [emoji5]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dawno mnie nie było ale dopiero teraz trochę czasu znalazłam na nadrobienie was My juz po remoncie ,wszystko zrobione tak czytam i każda z was ma jakieś problemy a to cukier a to spuchniete nogi. Moja ciąża przebiega od samego poczatku bezobjawowo i tak się zastanawiam czy to normalne ☺ od początku ciąży przytyłam cały kilogram, rozmawiałam z lekarzem powiedział ze to nic dzidzi dobrze się rozwija i rośnie ☺
 
Ja nie rozumiem tych cukrów moich zjadlam owsianke z malinami i kawe i mam 140 a juz tak jadlam coż ważne ze na styk może za duzo tej owsianki ale glodna bylam.
Po posiłku nie można usiąść ani się położyć. Trzeba przynajmniej 15 minut chodzić. I polecam zagryźć wszystko chociaż kawałkiem surowej marchewki albo sałata to też obniżysz cukier
 
Hej dawno mnie nie było ale dopiero teraz trochę czasu znalazłam na nadrobienie was My juz po remoncie ,wszystko zrobione tak czytam i każda z was ma jakieś problemy a to cukier a to spuchniete nogi. Moja ciąża przebiega od samego poczatku bezobjawowo i tak się zastanawiam czy to normalne ☺ od początku ciąży przytyłam cały kilogram, rozmawiałam z lekarzem powiedział ze to nic dzidzi dobrze się rozwija i rośnie ☺
Widocznie należysz do tych szczesciar które lepiej czują się w ciąży niż bez ciąży. Czasem ciąża pomaga.
 
Kawa bardzo podnosi cukier. A owsianka była z płatkami owsianymi? Do tego było mleko? Diabetolog jak pytałam o płatki owsiane to powiedziała że muszą być tylko zalane wrzątkiem, nie mogą się gotować i rozgotować.

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
No zrobilam tym razem bez mlekdona wodzie a zawsze dokladalam pol szklanki mleka i cukier mialam po tym zestawie 110-120
 
reklama
Po posiłku nie można usiąść ani się położyć. Trzeba przynajmniej 15 minut chodzić. I polecam zagryźć wszystko chociaż kawałkiem surowej marchewki albo sałata to też obniżysz cukier
No fakt siedzialam na dupie bita godzine bo jakos dzis mi sie nie chce ruszac. Na szczescie to dopiero granica normy a przekroczenie mi sie bardzo ale to bardzo rzadko zdarza wiec nie stresuje sie.
 
Do góry