reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny czy mogę do Was dołączyć ? Termin mam na 24.12. Mam na imię Sylwia. W brzuszku mieszka Maja a w domku Oliwier w listopadzie będzie miał 7 lat.
Witamy serdecznie :)
Ja również z terminem na 24.12 choć po ostatniej wizycie u mojego lekarza już wiem, że raczej będzie to wcześniej :)
Wyprawka już gotowa? :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje za takie słowa!! W Niemczech jest norma 140. Spanikowałam bo przez 7 tyg przekroczyłam raz a dzisiaj już dwa razy i to po niczym szczególnym. Wodę pije bardzo dużo Ehh masz racje. Ruszam teraz tyłek i jadę na basen. Może słabszy dzień. Najbardziej o dziecko się martwię żeby takie skoki nie odbiły się na nim.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Poza tym od mojej diabetolog dowiedziałam się że glukometr ma dokładność do 15 punktów. Ostatnio zmierzyłam sobie 2 razy w tym samym czasie - różnica była 3 punktów :) ja wczoraj po obiedzie miałam nagle 165, ale cały dzień był ok. Chyba byłam zbyt głodna. Nie panikuj :)

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Witamy serdecznie :)
Ja również z terminem na 24.12 choć po ostatniej wizycie u mojego lekarza już wiem, że raczej będzie to wcześniej :)
Wyprawka już gotowa? :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak was zaczęłam czytać to się przeraziłam. Mam kilka ubranek i nic więcej. Jeszcze pracuje do końca października wiec czas mi ucieka nie wiem kiedy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobija mnie ten termin. Syn urodził się dzień po terminie. Ciekawe kiedy córeczka będzie chciała wyjść na świat . Kurczę Boże Narodzenie w szpitalu ehhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No faktycznie słaby termin. Ale w sumie nigdy nie wiadomo kiedy bobas będzie chciał wyjść z brzuszka[emoji3] a jak będzie czekał do świąt to przynajmniej dostaniesz cudowny prezent [emoji3] ja teoretycznie dosłownie tydzień przed mam termin. Najgorsze że pierożki, kapustka i inne pyszne świąteczne rzeczy niestety nie dla nas będą [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak was zaczęłam czytać to się przeraziłam. Mam kilka ubranek i nic więcej. Jeszcze pracuje do końca października wiec czas mi ucieka nie wiem kiedy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :) nie przejmuj się, praca już niedługo Ci się kończy, swoją drogą długo pociągnęłaś... I zajmiesz się powoli wszystkim. Mi jeszcze brakuje bardzo wielu rzeczy, np łóżeczka, przewijaka, pokój nie gotowy a termin mam na sam początek grudnia... [emoji53]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry