reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
U nas dziś nerwówka bo bratanica 8 miesiecy sie czymś zaksztusiła na zdjeciu nic nie widać robia
Cześć wszystkim [emoji5]
U mnie jak w końcu zaczęli grzać to teraz jest za gorąco i budzę się w nocy [emoji85][emoji87] a później cały dzień jak neptyk i co chwile drzemki robię. Pobolewają mnie już pachwiny i biodra jak za długo łażę

@badiulka9 zdarza się ze może wywalić po tym samym, nic się nie przejmuj. Jeżeli skoki sa czasami to nie jest zle. Ważne żeby nie było cały czas ponad normę.
Wczoraj jadłam duzaaa drożdżówkę z makiem i jabłko i w normie bo 135 (normę mam do 140) ale już myślałam ze za duża ta drożdżówka była [emoji85][emoji87] Daj znać po jabłeczniku to moje ulubione ciasto i nie jadłam już z półtora miesiąca. Ja właśnie wcinam placuszki z maki gryczanej. Już nie moge patrzec na ciemne pieczywo, pomidory i ogórki bleeee

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jabłecznik tak niebardzo bo 130 po spacerku dobrze że w normie ale tez zjadlam spory kawalek naprawde ale był pyszny mniam.
 
Dziewczyny jestem załamana po obiedzie 156!! A zjadłam zupę warzywna, trochę frytek z batatow i 2 ciasteczka z cynamonem. Wszystko już jadłam i nic mi cukru nie wywalało. Siedzę i rycze :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem załamana po obiedzie 156!! A zjadłam zupę warzywna, trochę frytek z batatow i 2 ciasteczka z cynamonem. Wszystko już jadłam i nic mi cukru nie wywalało. Siedzę i rycze :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Sama mi pisałś żebym sie nie denerwowała że czasem tak wywali cukier ni stad ni z owąd. To tak jak z ta moja kolacja wczoraj.
 
Dziewczyny jestem załamana po obiedzie 156!! A zjadłam zupę warzywna, trochę frytek z batatow i 2 ciasteczka z cynamonem. Wszystko już jadłam i nic mi cukru nie wywalało. Siedzę i rycze :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom



weź wyluzuj! 156?! I co 140 mozna mieć max (nie tak jak ok rok temu 120). Bylo wypić pół szklanki wody jescze po obiedzie i nie zmierzyć za 1 h ze stoperem tylko 1 h i 5 minut albo zamiast posadzić tyłek to iść na spacer z psem.
Weź nie panikuj przy jednorazowych takich... Nie tłumaczyli Ci w poradni że liczy się cały pionowy słupek (np 5-10 śniadań) wtedy jak zawsze jest wysoko to jest powód do niepokoju.
Ale ma być wysoko cały czas 160-250 a nie jednorazowo 155...
 
Oh współczuje Wam tego wysokiego cukru i trzeba uważać co się je, ale jeszcze trochę :) dobrze,ze nie mam z tym problemu, ja nie mam siły,moje plecy :( chyba wezmę paracetamol. Po cieście na zakupy pojechaliśmy a później zrobiłam obiad i tylko trochę ogarnelam kuchnie i naczynia do zmywarki włożyłam ;) a to już takie meczace tak stać. Mąż poodkurzal i pomyl podłogi a ja mam jeszcze tylko pranie do poskladania i będę leżeć,już na kontynuowanie prasowania to nie będę miała siły wiec leżakowanie teraz :) miłego weekendu :)
 
reklama
weź wyluzuj! 156?! I co 140 mozna mieć max (nie tak jak ok rok temu 120). Bylo wypić pół szklanki wody jescze po obiedzie i nie zmierzyć za 1 h ze stoperem tylko 1 h i 5 minut albo zamiast posadzić tyłek to iść na spacer z psem.
Weź nie panikuj przy jednorazowych takich... Nie tłumaczyli Ci w poradni że liczy się cały pionowy słupek (np 5-10 śniadań) wtedy jak zawsze jest wysoko to jest powód do niepokoju.
Ale ma być wysoko cały czas 160-250 a nie jednorazowo 155...

Dziękuje za takie słowa!! W Niemczech jest norma 140. Spanikowałam bo przez 7 tyg przekroczyłam raz a dzisiaj już dwa razy i to po niczym szczególnym. Wodę pije bardzo dużo Ehh masz racje. Ruszam teraz tyłek i jadę na basen. Może słabszy dzień. Najbardziej o dziecko się martwię żeby takie skoki nie odbiły się na nim.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry