reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Gosik jak łaczysz pomidor z ogorkiem to wit c Ci sie nie przyswaja jak cos:)

Ja wlasnie wyrwalam kleszcza ze swojej łopatki:/Zaniose do labolatorium ale dopiero w poniedzialek:(buu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosik jak łaczysz pomidor z ogorkiem to wit c Ci sie nie przyswaja jak cos:)

Ja wlasnie wyrwalam kleszcza ze swojej łopatki:/Zaniose do labolatorium ale dopiero w poniedzialek:(buu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Słyszałam ze to nie zbyt dobre połączenie. Staram się jeść albo jedno albo drugie. I tak zmieniam ale i tak mam już dość bo to jeszcze na kolacje jem wiec cały czas jedno i to samo. Chyba ze jakaś sałatkę robię to wtedy suszone pomidory daje.

Gdzie złapałaś kleszcza :/ Jeszcze dziady sa jak już chłodniej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi twardnieje brzuch. Byłam wczoraj wieczorem u lekarza. Lekarka mnie zbadala stwierdziła że dopóki nie twardnieje cały i nie boli to mam się nie przejmować bo to skurcze przepowiadajace. Niezależnie od ilości. W pn idę na usg i wtedy może coś się wyjaśni wiecej
 
Kleszczyska jeszcze żyją?:growl: To tak jak komary, od kilku dni je ganiam po pokoju. Już miałam nadzieję że je wychłodzi w jakąś hibernację. W tym roku przez kleszcze ani razu do lasu nie weszłam :( ale przeliczyłam w sumieniu ryzyko i kiedyś sobie odbiję.
A jak połączę pomidor i kiszonego ogórka? Bo że z zielonym to wiem, ale mnie zawsze nurtowały kiszeniaki :)
Skurcze przepowiadające:o ja się ich boje. Dobrze że od razu miałaś wizytę i mogłaś skonsultować, wtedy spokojna głowa ;)
Ja chyba będę dziś cały dzień odsypiać, jestem taki flak że aż szkoda, bo pogoda łaskawie wróciła do przyzwoitości po wczorajszym zamgleniu :(
 
Cześć!

Byłam dzisiaj w Biedronce z zamiarem zakupu tego rożka, ale jak zobaczyłam skład to zrezygnowałam. Bawełna tylko 50 %.

Dzisiaj trochę lepiej spałam. Zaczynają mi się kurde odzywać hemoroidy. Wykupiłam czopki, maść i naprzód.

Pochodziłam trochę i jestem wypluta jakbym wzięła udział w maratonie.

Miłego dnia wszystkim życzę
 
O kurcze Milo, gdzie złapałaś to dziadostwo?
Padiq też widziałam te rozki w biedrze, ale bardzo sztywny materiał [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć!

Byłam dzisiaj w Biedronce z zamiarem zakupu tego rożka, ale jak zobaczyłam skład to zrezygnowałam. Bawełna tylko 50 %.

Dzisiaj trochę lepiej spałam. Zaczynają mi się kurde odzywać hemoroidy. Wykupiłam czopki, maść i naprzód.

Pochodziłam trochę i jestem wypluta jakbym wzięła udział w maratonie.

Miłego dnia wszystkim życzę
A ja też byłam - w czwartek i nie było i nawet nie było miejsca gdzie mogłyby być. Chyba są tylko w niektórych sklepach.

@Millo cholercia myślałam że już ich nie ma...

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kleszczyska jeszcze żyją?:growl: To tak jak komary, od kilku dni je ganiam po pokoju. Już miałam nadzieję że je wychłodzi w jakąś hibernację. W tym roku przez kleszcze ani razu do lasu nie weszłam :( ale przeliczyłam w sumieniu ryzyko i kiedyś sobie odbiję.
A jak połączę pomidor i kiszonego ogórka? Bo że z zielonym to wiem, ale mnie zawsze nurtowały kiszeniaki :)
Skurcze przepowiadające:o ja się ich boje. Dobrze że od razu miałaś wizytę i mogłaś skonsultować, wtedy spokojna głowa ;)
Ja chyba będę dziś cały dzień odsypiać, jestem taki flak że aż szkoda, bo pogoda łaskawie wróciła do przyzwoitości po wczorajszym zamgleniu :(
udało mi się dostać do innej lekarki która mnie zbadała i stwierdziła że jest okej. byłam dziś na 2 godzinnym spacerze nad morzem i mnie dotleniło a teraz leże. brzuch może twardnieć na tym etapie. ale wolałam wyprosić lekarza niż na IP gonić
 
reklama
@karolcia I jak tam po obchodzie? Kurczę że te kleszczyska jeszcze nie wymarły [emoji21] Ja dzisiaj od rana na nogach. Najpierw byliśmy po wycenę żaluzji drewnianych. Przerazilam się bo wyszło prawie 4 tyś. Nie sądziłam że aż tyle będzie to kosztować. Potem jakieś zakupy , obiad i dopiero teraz chwila odpoczynku. Niestety nie za długa bo wieczorkiem przychodzą znajomi i muszę się ogarnąć [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry