reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zapmarta piekna szyjka:)a cisnienie kontroluj:*

Hejka:*
Dziekuje za mile slowa:)a cieplo na sercu!
Leos wstal 6:30 buu a dzis idziemy na wesele wiec nie wiem jak On tam wyrobi..:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś niewyspana ale cukier rano piekny wiec humor przynajmniej dobry ja nie wiem co to wczoraj tak wyskoczyło po tej kolacji ale cóż było minęło nie bede sie denerwować. Ide na zakupy jakieś spożywcze. Miłego dnia
Ps dzis testuje jabłecznik mamy lekko zmodyfikowany bo z maka razowa z pszenna pomieszany zobaczymy czy mi nie wywali
 
Cześć wszystkim [emoji5]
U mnie jak w końcu zaczęli grzać to teraz jest za gorąco i budzę się w nocy [emoji85][emoji87] a później cały dzień jak neptyk i co chwile drzemki robię. Pobolewają mnie już pachwiny i biodra jak za długo łażę

@badiulka9 zdarza się ze może wywalić po tym samym, nic się nie przejmuj. Jeżeli skoki sa czasami to nie jest zle. Ważne żeby nie było cały czas ponad normę.
Wczoraj jadłam duzaaa drożdżówkę z makiem i jabłko i w normie bo 135 (normę mam do 140) ale już myślałam ze za duża ta drożdżówka była [emoji85][emoji87] Daj znać po jabłeczniku to moje ulubione ciasto i nie jadłam już z półtora miesiąca. Ja właśnie wcinam placuszki z maki gryczanej. Już nie moge patrzec na ciemne pieczywo, pomidory i ogórki bleeee

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,u nas ładny jesienny dzień się zapowiada. Ja wstałam,zjadłam śniadanie,ale tak mnie plecy bolą,ani nie mogłam leżeć w łóżku już,ani usiedzieć teraz chwile nie mogę :(
Idę zrobić ciasto,bo dawno nie robiłam.
Miłego dnia dla wszystkich! :)
 

Załączniki

  • upload_2017-10-21_10-20-41.png
    upload_2017-10-21_10-20-41.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 113
  • upload_2017-10-21_10-20-41.png
    upload_2017-10-21_10-20-41.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 104
reklama
Cukrzycowe mamy - już niedługo ;)
@Karolcia1992 korzystaj z dobroczynnego szpitala, zbieraj siły i odpoczywaj, może jak Cie wypiszą w poniedziałek szyjka już potroi długość :D
Ja robiłam ostatnio ciasto... okazało się że to za dużo stania jak dla brzuszka, bo wcześniej jeszcze coś tam porządkowałam i długo potem musiałam leżeć bo aż kuło w pachwinach :(
Była u mnie położna. Tak jak Wam mówiłam, taka forma szkoły rodzenia chyba (nie wiem bo nie byłam). Przewijanie, kąpanie, wyprawka, dieta kobiety karmiącej, masaż niemowlęcia.
Maluszek od 3 dni skacze po pęcherzu ok 3 nad ranem, a potem stwierdza że po co spać dalej, więc się wierci. i tak przymulam do 6-7...
 
Do góry