reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Millo mam tak samo niestety zaleglosci w forum ciagle rosnal ale co moge to przeczytam i spie.Oj beda mi sie kilogramy odkladac.

@Izabela90 mialam na forum znajoma tez z problemem wagi u maluszka zaczela jesc duzo nabialu ,serow , pila mleko i mala ruszyla z waga. Sprobowac mozesz oby i u ciebie skonczylo sie jak u znajomej.

Wlasnie weszlam do was z wiadomoscia o kombinezonach wz lidla ,ale juz inna lapaczka okazji mnie uprzedzila hihi.
Jesli może to pomoc to oczywiście że sprobuje. Aby mój maluszek urósł tak jak powinnien.
 
reklama
Heja:*

Izabelka a pijesz duzo mleka czy jesz nabialu?Suplementuj sie wit K2mk7 bo ona wtedy sprawia ze wapn ma trafiac tam gdzie ma czyli do kosci a nie gdzieindziej.

Mialam nadrabiac zaleglosci na forum ale nie ma czasu i sily.Ciagle chodze zmęczona i spac mi sie chce.Tez tak macie?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Millo,mam dokładnie tak samo :) non stop ciagnie mnie na drzemki w ciągu dnia. Zmuszam się żeby zacząć coś robić to wtedy się rozkręcam i trochę mija :) ale dziś np. dałam na luz i leniuchowalam pół dnia :)
 
Heja:*

Izabelka a pijesz duzo mleka czy jesz nabialu?Suplementuj sie wit K2mk7 bo ona wtedy sprawia ze wapn ma trafiac tam gdzie ma czyli do kosci a nie gdzieindziej.

Mialam nadrabiac zaleglosci na forum ale nie ma czasu i sily.Ciagle chodze zmęczona i spac mi sie chce.Tez tak macie?

Ja w ciągu dnia mam 2 drzemki jak chłopaki sa w szkole to śpię i druga mnie dopada ok 17 i tak mam dzień w dzień od początku ciąży
 
To ulzylo mi ze nie tylko ja tak mam:)

Izabela a duzo nabialu spozywalas do teraz?nie wiem czy rada z tym zebys teraz duzo tego przyjmowala jest dobra.Na pewno ta wit k2mk7(musi byc dokladnie taka.Nie wiem czy w aptece kupisz ale w necie tak chocby na ukryteterapie.pl) bo w skrocie chodzi o to ze jak pijesz np mleko to ono ma duzo fosforu i zeby go strawic potrzebny jest wapn ktory jest wyciagany chocy z kosci(stad tyle osob na starosc ma osteoporoze) no i w ogole jak masz niedobor tej wit to przyjmowany wapn zamiast trafiac do kosci to odklada sie w organizmie gdzies stad wlasnie moze Ci akurat na lozysko poszlo.Lekarz Ci cos mowil co masz robic?czy to powazne bardzo? Czy dotrzymasz na lajcie do porodu?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, mamy już nawet taka sesję. Przy okazji urodzin dostałam od moich rodziców i rodzeństwa voucher do jednej pani fotograf i chcemy go wykorzystać na sesję noworodkowa :) wczoraj mieliśmy fajna sesję w plenerze myślę że będzie piękna pamiątka. Tylko wszyscy mi mówią że mam mały brzuszek i trochę zaczynam się nad tym zastanawiać.

Dzisiejszy dzień powitałam mdłosciami i niestety dalszym procesem.. Kurczę wcześniej nawet w pierwszym trymestrze nic a teraz się prztrafia. Mam nadzieję że to jednorazowy wybryk Jasia :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też mdłości :) Ale to od ucisku żołądka przez dziecko i kopaniem po wszystkim wewnątrz :)
 
Dzień dobry dziewczyny :) ja dziś rano byłam na badaniach, a potem od razu zrobiłam zakupy. Wróciłam do domu przed 11, byłam taka głodna i zmęczona, że ledwo dałam radę. Teraz odpoczywam :)


No dokładnie :) termin jest niby na 26.11, ale kto tam wie, jak to będzie naprawdę :)
Pasujecie dwie torby do szpitala - dla siebie i dla dziecka, czy jedna duża? Mi położna mówiła, żeby brać najwygodniejsza walizkę na kółkach :)



Mam to samo, poprane mam już prawie wszystko, ale prasowanie czeka i czeka... :)

@kodap dobrze, że jesteś pod opieka lekarska. Trzymaj się :*

Co do toreb to położna radziła dwie, bo w razie potrzeby im będzie łatwiej coś znaleźć w torbie bez potrzeby przekopywania się przez nasze rzeczy.

Dziś poprasowałam to co było już uprane, teraz drugą cześć czeka pranie:) jak tak dalej pójdzie okaże się, że mam dużo bodziaków, ale bardzo mało spodenek :D:D
Jakaś dysproporcja się wkradła :D:D
 
Dieta watrobowa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pół życia byłam na diecie wątrobowo trzustkowej z powodu choroby. Moim skromnym zdaniem jest smaczna, ale ja się nauczyłam tak jeść i brak przypraw, smazenia i innych mi nue przeszkadza. Niestety jest to dieta wysoko cukrowa.
 
reklama
A czemu płakałaś??
Bo zaczełam się martwić o wszystko. O wszystko czyli o dzidzię. Jakoś zle się czułam i stąd chyba moje płaczki. Do tego mąż pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i ta samotność chyba dała mi w kość. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień [emoji6]

Udanego dnia wszystkim.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry