reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

Witam się z rana[emoji3] u mnie dzisiaj okropna pogoda. Pada deszcz i wieje więc chyba zostaję w domu[emoji3] mam zamiar zrobić pożądki w gabinecie męża. Kartony stoją już od 2 lat więc chyba czas je sprzątać

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo zaczełam się martwić o wszystko. O wszystko czyli o dzidzię. Jakoś zle się czułam i stąd chyba moje płaczki. Do tego mąż pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i ta samotność chyba dała mi w kość. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień [emoji6]

Udanego dnia wszystkim.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie. !!!!!!! Miłego dnia [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
u mnie też brzydka pogoda :( pada , wieje i nic się już z rana nie chce :(
a do tego nie mogłam dziś zrobić powtórkowej krzywej cukrowej :( bo nie mam skierowania od lekarza (myślałam że jak chcę prywatnie to nie muszę i nie będzie żadnego problemu ) Jutro mam wizytę u swego lekarza więc poproszę jeszcze o jedno skierowanko - a już się troszkę nastawiłam na dziś na ten przepyszny drink
Odnośnie suszarek - jak byłam w Szwecji to suszyłam wszystko czy to w bębnowej czy szafowej chodź
wolałam bębnową bo ciuchy mało pogniecione i nie musiałam ich prasować a w sobotę kupiłam pralko-suszarkę więc będę testować :)
Miłego dnia i wspaniałych wieści dla osób które dziś wizytują :)
 
Miłego dnia dziewczyny i oczywiście udanych wizyt.

Mnie wczoraj udało się w końcu posegregować uprane ciuszki i poprasować. W szufladzie od razu zrobiło się luźniej bo większe rozmiary powędrowały do pudła. Zostały mi do prasowania grubsze rzeczy bluzy itp.
Powiem wam,że to prasowanie dało mi w kość. Bolą mnie plecy i brzuch z lewej strony. Po nocy trochę lepiej.
Mam dzisiaj pogrzeb kolegi z pracy i nie wiem czy się wybiorę. Jeśli już to tylko do kościoła.

U mnie też się dzisiaj rozpadało, a taka była piękna pogoda przez kilka dni.

Dzisiaj jestem umówiona z krawcową na skrócenie sukienki. A jutro fryzjer.
 
Cześć dziewczyny, ja mam dziś wizyte z usg i doczekać się nie mogę żeby Synka zobaczyć [emoji846].
Ktoś pytał o zwapnienia w łożysku, to są one absolutnie normalnie i wraz z dojrzałością ciazy jest ich coraz więcej. Łożysko ma 4 stopnie dojrzałości 0-3 i w trzecim trymestrze może być 2, czyli właśnie zwapnienia. Jeśli przeplywy są dobre i dziecko rośnie to wszystko jest ok.
Ja jeszcze też nie zabrałam się za pranie i prasowanie, ale w tym miesiącu chce to ogarnąć [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To ulzylo mi ze nie tylko ja tak mam:)

Izabela a duzo nabialu spozywalas do teraz?nie wiem czy rada z tym zebys teraz duzo tego przyjmowala jest dobra.Na pewno ta wit k2mk7(musi byc dokladnie taka.Nie wiem czy w aptece kupisz ale w necie tak chocby na ukryteterapie.pl) bo w skrocie chodzi o to ze jak pijesz np mleko to ono ma duzo fosforu i zeby go strawic potrzebny jest wapn ktory jest wyciagany chocy z kosci(stad tyle osob na starosc ma osteoporoze) no i w ogole jak masz niedobor tej wit to przyjmowany wapn zamiast trafiac do kosci to odklada sie w organizmie gdzies stad wlasnie moze Ci akurat na lozysko poszlo.Lekarz Ci cos mowil co masz robic?czy to powazne bardzo? Czy dotrzymasz na lajcie do porodu?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie nic takiego lekarz nie powiedział , kontrola za dwa tyg. Oczywiście zabiepokoilo bo że mały za mało rosnie. Przez 2 tyg tylko 150g . Tłumaczył że może być błąd pomiaru bo mały był źle ułożony i że zobaczymy za 2 tyg.
 
Hej hej! Ja od wczoraj znowu wymiotuje. Nie wiem czy od tego ze młody sie odwrócił i nie oszczędza mojego żołądka w kopniaczkach czy od tego ze mam bardzo wysoko brzuch wiec wychodzi na to samo ze młody kopie i trzecia opcja to podswiadoma bulimia lekowa przed wizyta u diabetologia zeby znowu nie mówiła ze za duzo przybieram.... A moze wszystko na raz?
Dziś mi sie śniło ze odeszły mi wody, lekarze wzięli mnie na porodowke i juz mieli mi kazać przed jak jeden mądry lekarz stwierdził ze z jakimiś wynikami cos jest nie tak i nie mogę rodzic naturalnie. Zaczęli mnie przygotowywać do cc. A potem mąż mnie obudził... chyba co raz bardziej zaczynam przeżywać poród... momentami mam wrażenie ze staje sie moja obsesją...
 
Hej dziewczyny. Samych dobrych wieści na wizytach! Ja ostatnio strasznie cierpię na bol kręgosłupa,dziś rano mąż mnie obudził i ju później nie mogłam zasnąć tak mnie bolał,wczoraj to samo aż płakałam z tej bezsilności,wypiłam sobie paracetamol taki rozpuszczalny w wodzie i trochę zasnęłam,a teraz znów boli:( macie jakies rady,nie mam wanny tylko prysznic wiec kąpiel odpada :hmm:
Dziś mam zamiar zacząć prasować trochę i układać,zobaczę czy dam radę chociaż trochę z tymi plecami:eek:
A co do suszarek to jak dla mnie,wszystkie gniota ubrania,są dobre do ręczników,bielizny i takich sportowych ubrań,ale nie wiem może małych ubranek tak nie będzie gniotła suszarka z racji tego,ze są małe,bo nie wyobrażam sobie jeszcze rozwieszać prania w zimie na suszarce w domu z dwoma maluchami,zobaczymy jak się sprawdzi co do dziecięcych ubranek.
@M@gda ja mam to samo pełno bodziakow,spodenek co prawda tez,ale tych w najmniejszym rozmiarze właśnie nie,No o w porównaniu do innych ciuszków to jest to dysproporcja duża ;)
 
@olka no właśnie koleżanka też ma bebnowa i mega zadowolona. Ale może wszystko zależy od firmy. Już sama nie wiem. Muszę jeszcze trochę poczytać. @padiq zazdroszczę segregacji. Ja jeszcze tylko na etapie patrzenia na pudła @ maja to strasznie długo trzyma młodego[emoji58] może niech jakieś badania zrobią dodatkowo

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry