reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja bym się pokazala u lekarza. Nie boli cię gardło jakoś bardzie?? Masz szansę zajrzeć sobie do gardła, czy nie masz czopów?? U mnie taka przeciągająca się choroba skończy,la się anginą, a tu najlepiej działać szybko.

Gardło bolało mnie jeden dzień. Od razu wyplukalam woda z solą i potem miałam katar który zwalczyłam inhalacjami a teraz kaszel tylko mi został. Gardełka czyściutkie bo oglądam się codziennie, węzły chłonne tez Ok. Wiadomo ze gorzej się przechodzi przeziębienie stosując tylko domowe sposoby chociaż. Tylko ten kaszel mokry został ale przepraszam jak kogos obrzydze, flegma jest przezroczysta a nie żółta wiec tez dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mojemu mezowi sie juz ktorys raz snily blizniaczki heh a mi nic. Ja tez w lesie wozka nie mamy, materaca tez nie, do szpitala polowe rzeczy brakuje nawet pampkow nie mam. Za to mam duzo ciuszkow. I udalo mi sie kupic laktator elektryczny

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, że robicie sesję brzuszkową, a planujecie potem sesję noworodkową??
Tak, mamy już nawet taka sesję. Przy okazji urodzin dostałam od moich rodziców i rodzeństwa voucher do jednej pani fotograf i chcemy go wykorzystać na sesję noworodkowa :) wczoraj mieliśmy fajna sesję w plenerze myślę że będzie piękna pamiątka. Tylko wszyscy mi mówią że mam mały brzuszek i trochę zaczynam się nad tym zastanawiać.

Dzisiejszy dzień powitałam mdłosciami i niestety dalszym procesem.. Kurczę wcześniej nawet w pierwszym trymestrze nic a teraz się prztrafia. Mam nadzieję że to jednorazowy wybryk Jasia :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny :) ja dziś rano byłam na badaniach, a potem od razu zrobiłam zakupy. Wróciłam do domu przed 11, byłam taka głodna i zmęczona, że ledwo dałam radę. Teraz odpoczywam :)
@maggie91 ty już na finishu niedługo. Miesiąc i to może być już :)

No dokładnie :) termin jest niby na 26.11, ale kto tam wie, jak to będzie naprawdę :)
Pasujecie dwie torby do szpitala - dla siebie i dla dziecka, czy jedna duża? Mi położna mówiła, żeby brać najwygodniejsza walizkę na kółkach :)

Ja tylko raz piorę. Połowa uprana, część poprasowana. Tak wczoraj przypomniałam sobie, że oprócz zmywania i odkurzania (które robię dość często) to jeszcze nie lubię prasować :D

Mam to samo, poprane mam już prawie wszystko, ale prasowanie czeka i czeka... :)

@kodap dobrze, że jesteś pod opieka lekarska. Trzymaj się :*
 
Dzień dobry wszystkim panią :)
ja też mam już prawie wszystko poprane i czeka tylko na prasowanie ale zabieram sie do tego już prawie dwa tygodnie i jakoś mi to nie wychodzi :( coś tam jeszcze do prania się znajdzie ale to czekam już na nową pralkę :)
Jutro chcę powtórzyć krzywą cukrową chodź na samą myśl mnie skręca ale jak robiłam dwa tygodnie temu to byłam mocno przeziębiona a to mogło wpłynąć na wyniki bo już tydzień mierze cukier i wszystkie wyniki wychodzą dobrze a szczerze powiedziawszy jem to samo co jadłam tylko zmieniłam pieczywo z jasnego na ciemne i mniej słodzę
Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Hej dziewczynki
Ja jeszcze nic nie mam poprane czekam z tym do końca października
Co do torby to musze tylko dla siebie spakować ale jeszcze musze dokupić podkłady te duże na łóżko i jeszcze jedna paczkę tych poporodowych bo nie styknie mi
A dla małej tez spakuje aby była tylko do wzięcia albo zostawię rzeczy na łóżeczku a potem jak już będziemy wychodzić to mąż do torby spakuje aby nie przesiąkły zapachem torby
Musze wreszcie kupić ten materacyk i jeszcze raz przepatrzeć czy wszystko już mam dla małej

Powiem wam że ja dalej nie mogę zdecydować się na żadne imię dla małej ehh miała być Amelia ale cos mi to imię się znudziło :(

Uciekam myć okna dokąd taka ładna pogoda
 
Z tym prasowaniem mam to samo ,zebrać się nie mogę. Już mam wszystko uprane. Nie będę prać ponownie, tylko prasować przed samym użyciem.

Co do torby do szpitala to jeszcze się nie zdecydowałam czy jedna walizka czy dwie mniejsze torby i osobno rzeczy dla mnie i córci.

Zaraz się biorę za segregowanie ubranek. Te większe schowam do pudła I te być może jeszcze raz wypiorę. Reszta do użycia na już te w rozmiarach 56, 62 poukładam w komodzie. Może je też od razu poprasuje. Zobaczymy na ile mi wystarczy motywacji.
 
reklama
Do góry