reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Załączniki

  • 20170912_152342.jpg
    20170912_152342.jpg
    193,5 KB · Wyświetleń: 128
reklama
Jak tam Wasze nocki dziewczyny? :)
Ja dziś fajnie spałam, nawet nie wstawałam do łazienki, w ogóle muszę powiedzieć, że chyba jeszcze nie miałam takiej sytuacji, że latalam na siku "co 5 minut", jak to niektóre z dziewczyn opisują. Może mnie to nie dotknie :D?
 
Ja też się witam z rana[emoji3] u mnie nocka też o dziwo spokojna. Ani jednej pobudki. Najgorzej że coraz bardziej boli mnie to gardło. Mam nadzieję że się nie rozłożę na dobre bo w niedzielę mamy chrzciny u przyjaciół. Jako prezent miala być sesja zdjęciowa Ale wczoraj zrezygnowali. Teraz pozostaje mi szukać szumisia i Bóg wie co jeszcze. Jakieś pomysły?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kosa1212 kochana jak znajdziesz jakaś fajna ofertę na szumisia to daj znać prosze, bo też przymierzam się do kupna :) a ile chcesz wydać pieniędzy? Moja przyjaciółka dostała na chrzciny swojego maleństwa kurs pływania dla niemowlakow :) ekstra sprawa, ale już z tych "droższych" :)
 
Witam z rana. Ja już po 21 spałam i nawet się tak nie budziłam w nocy. Teraz jeszcze leżę w łóżeczku i zaraz się zbieram za robienie śniadania. Pogoda okropna, wieje, pada, a chciałam iść na spacer po śniadaniu.
Ja tez piorę w Loveli, dzięki za wiadomość o promocji muszę mamę wysłać do biedronki [emoji5]

@kosa1212 również się podpinam. Jakbyś widziała jakaś promocje na szumisia daj proszę znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
moje dwie koleżanki urodziły wczoraj, co chyba spowodowało że miałam tysiąc róźnych snów i nie wyspałam się. ja się na razie zabrałam za segregację ubranek jakie dostałam od róznych osób i spisywanie co będzie mi potrzebne, co trzeba kupić :)

ja też kupiłam lovelę i czas zacząć prać ubranka :)
 
@kosa1212 kochana jak znajdziesz jakaś fajna ofertę na szumisia to daj znać prosze, bo też przymierzam się do kupna :) a ile chcesz wydać pieniędzy? Moja przyjaciółka dostała na chrzciny swojego maleństwa kurs pływania dla niemowlakow :) ekstra sprawa, ale już z tych "droższych" :)
Nie będę miała pewnie dużego wyboru bo muszę coś znaleźć w sklepie stacjonarnym bo przez net już nie zdążę zamówić. Dzisiaj na pewno kupię więc dam znać. Myślałam że max 150 ale się okaże. Co do kursu pływania super sprawa. Z pierwsza córką też chodziliśmy od 3 miesiąca [emoji3] Ale wiem że oni nie chcą bo już to im proponowalam. No nic porozmawiam jeszcze z nimi co by się im przydało.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim [emoji846] nasza nocka też w miarę dobra była i do tego wyszło słonko. Ja dla chrześniaka kupowałam lezaczek Bujaczek.


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
reklama
Witam, widziałam, że otrzymałyśmy maila od adminki. Odpisałam na niego, nie wiem, czy moja odpowiedź widzą wszyscy, ale jeśli nie - jest w nim też moja prośba o nakreślenie sytuacji ' z drugiej strony" bo moja jest subiektywna. Szczególnie dobrze by było, żeby odezwały się dziewczyny, które przeniosły się, a przeczytają tego maila.

Zaraz uzupełnię kalendarz wczorajszymi prośbami o wpisy (chwilę mi to zajmie) i go wrzucę ;)
 
Do góry