reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jak tam Wasze nocki dziewczyny? :)
Ja dziś fajnie spałam, nawet nie wstawałam do łazienki, w ogóle muszę powiedzieć, że chyba jeszcze nie miałam takiej sytuacji, że latalam na siku "co 5 minut", jak to niektóre z dziewczyn opisują. Może mnie to nie dotknie :D?
Ja dzis dobrze spałam, wymordowała mnie wczorajsza przymusowa podróż późnowieczornym pociągiem i szybko zasnęłam.

Ja tez się w nocy nie budzę jakoś często do łazienki, tylko rano szybciutko muszę lecieć :)
 
Ja też się witam z rana[emoji3] u mnie nocka też o dziwo spokojna. Ani jednej pobudki. Najgorzej że coraz bardziej boli mnie to gardło. Mam nadzieję że się nie rozłożę na dobre bo w niedzielę mamy chrzciny u przyjaciół. Jako prezent miala być sesja zdjęciowa Ale wczoraj zrezygnowali. Teraz pozostaje mi szukać szumisia i Bóg wie co jeszcze. Jakieś pomysły?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
na gardło "pre na len" i/lub tabletki isla - oba są bezpieczne w ciąży
 
Hej powodzonka wizytujacym.
Moj maly chyba robil jakis aerobik rozciagajacy bo myślałam że mi brzuch pęknie rano heh
Spałam dzis super nawet na siku byłam tylko raz szok normalnie☺
Przeszły mi problemy z jelitowka dobrze ze totak lagodnie bo masakra by byla ale mysle ze przydział wymiotow mam wyczerpany na nastepnych kilka lat po tym jak sie meczylam na poczatku ciazy taka nagroda heh☺
 
@kosa1212 kochana jak znajdziesz jakaś fajna ofertę na szumisia to daj znać prosze, bo też przymierzam się do kupna :) a ile chcesz wydać pieniędzy? Moja przyjaciółka dostała na chrzciny swojego maleństwa kurs pływania dla niemowlakow :) ekstra sprawa, ale już z tych "droższych" :)
Ja kupowałam chrześnicy po staremu czyli złoty krzyżyk - z tego nie wyrośnie, nie zużyje.
 
Ja też się witam z rana[emoji3] u mnie nocka też o dziwo spokojna. Ani jednej pobudki. Najgorzej że coraz bardziej boli mnie to gardło. Mam nadzieję że się nie rozłożę na dobre bo w niedzielę mamy chrzciny u przyjaciół. Jako prezent miala być sesja zdjęciowa Ale wczoraj zrezygnowali. Teraz pozostaje mi szukać szumisia i Bóg wie co jeszcze. Jakieś pomysły?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Na ból gardła polecam płukanie SEPTOSANEM. To mieszanka ziołowa , u mnie sprawdza się rewelacyjnie.
 
reklama
Hej powodzonka wizytujacym.
Moj maly chyba robil jakis aerobik rozciagajacy bo myślałam że mi brzuch pęknie rano heh
Spałam dzis super nawet na siku byłam tylko raz szok normalnie☺
Przeszły mi problemy z jelitowka dobrze ze totak lagodnie bo masakra by byla ale mysle ze przydział wymiotow mam wyczerpany na nastepnych kilka lat po tym jak sie meczylam na poczatku ciazy taka nagroda heh☺
U mnie też jakieś dzikie harce, ale co ważniejsze, czuję że dziecko przekręca się głową w dół bo kopie mnie nad pępkiem. Czuję je tam po raz pierwszy - to takie śmieszne uczucie :D:D
 
Do góry